נתניהו נרדם בטקס; שרה העירה אותו. צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו נרדם באמצע הטקס באנטבה בירת אוגנדה, ורעייתו שרה נאלצה להעיר אותו. צפו באירוע המביך

נתניהו נרדם בטקס; שרה העירה אותו. צפו
  שרה מעירה את בעלה (צילום מסך, ערוץ 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נרדם באמצע הטקס באנטבה בירת אוגנדה, ורעייתו שרה נאלצה להעיר אותו.

נתניהו שיצא הבוקר למסע באפריקה, נחת בשדה התעופה באנטבה, והשתתף בטקס לציון 40 שנה ל'מבצע יונתן' בו נהרג אחיו סא"ל יוני נתניהו.

למרבה האכזבה, ראש הממשלה נרדם בדיוק בשעה בה קראו את שמותם של 5 הנוסעים שנהרגו במהלך חילוץ בני הערובה או שנרצחו על ידי הצבא האוגנדי.

נתניהו נרדם בטקס באנטבה

אירוע מביך דומה היה לפני כחודשיים ליו"ר האופוזיציה יצחק בוז'י הרצוג, שנרדם לרגע בטקס יום השואה בהר הרצל בירושלים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
נרדם בשמירה בבנק...
אזרח | 04-07-2016 16:10
חחחחח
2
מישהו עובד פה
| 04-07-2016 16:14
סוף סוף ראש ממשלה שלא משחק דוקים ועובד אז הגיוני שהוא עובד
3
בושה שאתם מפרסמים זאת!
| 04-07-2016 16:18
4
ראש הממשלה הפך את הדברים הטרוריסטית היא זו שהתעללה בילדים, והסיתו עולם שלם נגדו, טרוריסטים אכזרים מפיצים פוסטים נגדו בשקרים.
| 04-07-2016 17:18
הם מנסים להסית את הציבור בשקרים , והאמת הוא שכל דבריהם שקרים. והפרוצה מחדרה עם הוריה היו מתעללים באכזריות איומה בשני ילדים עד היום במשך שנים, והיא הודתה בפני העו״ס ויש ראיות ועדויות מפני שכך היתה עושה שנים מנפצת את ילדיה בריצפה פתחה ראשיהם שברה שיניהם, הרעיבה אותם עד שעשתה אותם שלדים, וילד אחד זרקה מהבית בגיל תשע לפנימיה, והרב שמגבה אותה תמיד מלמד אותה את המילים בערמימות איך לצחוק ולרמות את כולם בהפצת שם רע ושקרים עליו. ושולחים אנשים מהמדינה בכל העולם שרודפים את האב גם לאחר שבגדה והוציאו ממנו גט, ולא רוצה אותו, עדיין ממשיכים את ההתעללות האיומה והנוראה, בעוד שיודעים שהוא הצודק, הם נלחמים לשבור אותו, מהרגע הראשון שהכירו אותו, בלי סיבה, אשה ששוברת חפצים ואת הראש והאף והשיניים של ילדיה ושאמא שלה עליזה שברה את כל התריסים בבית ומרביצה וסורטת את נכדיה, וכשבאו לבית הוריה, הם עשו הפסקת חשמל והביאו חתולים ודבורים, וזרקו את הילדים בריצפה ורק גורמים לנכדים לבכות. ומבטיחה להפריד בין בני הזוג ומדריכה את ביתה לעשות כויות לגבר בכתף ולילדים בידים. ותראו במקום לקחת אחריות ולהתנצל אחרי שכבר הודתה, היא מפיצה עליו שקרים, כדי לחפות על מעשיה, וממציאה שהוא אמר ולא הבינה מהנאמר.
5
הוא בן אדם..
בת אל | 04-07-2016 17:29
די נו, שחררו מהבן אדם, כאילו אתם מושלמים.. הוא מוסר את נפשו למען עם ישראל. אנחנו ישנים טוב לעומתו. איפה כבוד מלכות שלנו? שליח ה'. במקום לחזק אותו ולהתפלל עליו שיעשה החלטות נכונות אתם מביישים אותו. לא מתאים בעיניי.
6
מאת הד' היתה זאת
| 04-07-2016 22:02
זה לא מעייפות.
7
כמה פשוט ככה נכון
א | 26-07-2016 17:49
מסכים לגמרי