מביך; בנט יושב 'שבעה'; שפיר: "לאן בנט נעלם"?

חברת הכנסת, סתיו שפיר, נאמה בדיון על מתווה הגז ותקפה את היעדרותו של נפתלי בנט, וזאת בזמן שבנט עצמו יושב שבעה על אביו שנפטר

מביך; בנט יושב 'שבעה'; שפיר: "לאן בנט נעלם"?
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

במהלך הדיון בכנסת על מתווה הגז עלתה חברת הכנסת, סתיו שפיר (המחנה הציוני), ותהתה מדוע שר החינוך, נפתלי בנט, נעדר מהדיון, וזאת בזמן שבנט עצמו יושב שבעה על אביו.

בתחילת דבריה אמרה שפיר: "אני דווקא רוצה להשתמש בזמן שניתן לי כדי לפנות לחבריי שיושבים כאן שמייצגים את הציבור הדתי, את אנשי ארץ ישראל השלימה. אומנם רובם נעדרים כאן מהמליאה; אני לא רואה פה לא את נפתלי בנט ואני לא רואה פה את איילת שקד. ואני לא רואה את ראש הממשלה, בנימין נתניהו".

לאחר הדיון העלתה שפיר פוסט קצר ובו תקפה גם את הציונות הדתית. "יש דבר אחד שאני ממש לא מצליחה להבין בוויכוח על הגז, אולי תוכלו להסביר לי: לאיפה נעלמה הציונות הדתית?", כתבה שפיר. "איפה אוהבי ארץ ישראל השלימה, שיוצאים למלחמת עולם בשביל כל בית לא חוקי בבית-אל, כשמדובר במשאב הטבע הכי משמעותי שיש לארץ ישראל, ששייך לעם ישראל, ושנמכר כעת למיליארדרים זרים?".

שפיר אף פרסמה התנצלות על כך שתקפה את בנט על היעדרותו וכתבה: "השר בנט יושב שבעה על אביו ולכן לא הגיע להצבעה היום. אני משתתפת בצערו". עם זאת שפיר הוסיפה כי "אין קשר בין היעדרותו המובנת היום, לבין הדיון הנ״ל".

(צילום; ערוץ הכנסת)

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
אני פסיכית על כל הראש , אל תשימו לב אליי
שפיר | 07-09-2015 18:46
2
לפני ראש השנה ובכלל לא שייכת כזו כתבה, היא התנצלה עזבו
אותה | 07-09-2015 20:28
אותה, אני ימני כמו כולכם אך די לקטנוניות!
3
באמת כתבה מפגרת.
חיים | 10-09-2015 17:03
היא שאלה עקרונית איפה "עקרונית" הציונות הדתית בוויכוח על הגז, ואתם הפכתם את הסיפור למשהו אחר לגמרי. והיא אפילו התנצלה! כדי שלא יבינו שהתכוונה לבנט דווקא. בקיצור, לקרוא את הכתבות שלכם הפך לבזבוז זמן של ממש !