אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מוטי יוגב: "בית המשפט העליון הפך עצמו לאויב העם והמדינה"

אחרי סערת ה-D9 מוטי יוגב ממשיך: בראיון לרדיו גלי ישראל הוא שב לתקוף את בית המשפט העליון "הציב את עצמו כאויב העם והמדינה ולא כמגן עליה ולא כמגן על זכויות". האזינו

"בית המשפט העליון הפך עצמו לאויב העם והמדינה"
  (צילום: הדס פרוש/פלאש90)

ח"כ מוטי יוגב מהבית היהודי ממשיך לתקוף את בית המשפט העליון.

לאחר שלפני כשבועיים אמר כי יש להוריד כף של D-9 בג"צ מה שעורר סערה נגדו, ממשיך יוגב את המתקפה וזאת בעקבות התערבות בג"צ בנושא חוק המסתננים וצמצומו לשנה אחת בלבד. בראיון עם שרה ב"ק ברדיו גלי ישראל תוקף יוגב את בג"צ במילים קשות כגון "אויב", "מסרס" ופועל כנגד תושבים.

"הנה בית המשפט העליון הפך את עצמו לאויב העם והמדינה" פתח יוגב את דבריו בעקבות פסיקת בג"צ בחוק המסתננים והוסיף "שם הוא הציב את עצמו כאויב העם והמדינה ולא כמגן עליה ולא כמגן על זכויות".

"כאשר בית המשפט העליון מונע ממדינת ישראל את יכולתה להגן על עצמה ממסתננים שלאחר מכן, גם שמענו, על חבירה שלהם לארגוני פשע וחבלה ולא מאפשר למדינת ישראל להגן על עצמה גם בדברים נוספים, מסרס בעצם את יכולותיה, הוא מצרף את עצמו לא למגיני העם, לא למגיני תושבי דרום תל-אביב, לא למגיני המסכנים בעם בשכונה באשדוד או באילת, אלא הוא פועל כנגדם. זאת פעולה למענם של אחרים שאין מצב חוקי להימצאם פה".

בית המשפט העליו הוא אויב העם

(באדיבות רדיו גלי ישראל)

"בית המשפט העליון זכאי וחייב לראות את המידתיות שבדברים בחוק, אבל אנחנו מוציאים פה כבר מערכה שלישית בחוק המסתננים וזו הפעם השלישית שבית המשפט העליון מרשה לעצמו להתערב בקביעה של רשות מחוקקת או מבצעת שתפקידה לקיים את ההגנה על תושבי תל-אביב ומונע ומסרס אותה מכך, אני מציע לבית המשפט העליון לבדוק את עצמו".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מה להגיד לכם, הבנאדם צודק!
רונית | 13-08-2015 11:02