ברנז'ה: אבישי עברי יתחיל לכתוב בNRG

העיתונאי והתסריטאי אבישי עברי חוזר ל'מקור ראשון' ויכתוב טור שבועי שיתפרסם באתר NRG. בעבר ייסד את לאטמה והיה הכותב הראשי בתכנית הסאטירה הכל שפיט

ברנז'ה: אבישי עברי יתחיל לכתוב בNRG
  חוזר למקור ראשון. עברי (צילום: ענר טאוסיג)

העיתונאי והתסריטאי אבישי עברי יתחיל לכתוב טור שבועי באתר NRG.

עברי החל את דרכו כמבקר תרבות בעיתון "כל העיר", נמנה על מייסדי אתר "לאטמה" לביקורת התקשורת, ואיתו זכה בפרס קרן נדב לעמיות יהודית בשנת 2010 ובפרס ביקורת התקשורת של אגודת "זכות הציבור לדעת" ב-2013. הוא כתב בעבר ל"מקור ראשון", "נקודה", "מידה", "העין השביעית" ו"מעריב".

במדיה המשודרת הגיש את תכנית הרדיו "לא סותם ת'פה" בגלי ישראל יחד עם אראל סג"ל ואת הפינה "מה היה לנו שם" בתכנית "כנסת ברשת" בערוץ הכנסת. כותב על יהדות מודרנית באתר "צו פיוס" ונמנה על יוצרי תכנית הסאטירה "הכל שפיט" בערוץ הראשון.

עברי מצטרף לנבחרת פובליציסטים שהולכת וגדלה באתר, ביניהם אראל סג"ל, אלקנה שור, יותם זמרי, נועם פתחי, הסופרת גלית דיסטל, הכתבת המדינית של גל"צ אילאיל שחר, וכותבים נוספים.

עורך nrg, אלעד טנא אמר היום בעקבות המינוי "אבישי עברי הוא אחד הפובליציסטים הכי מרתקים בתקשורת הישראלית. עברי לא מפחד לאתגר את השיח ולהביע עמדות שונות מהקו המיינסטרימי ואנחנו שמחים מאוד על הצטרפותו אלינו ולנבחרת הכותבים שלנו, שלא מפחדת לחשוב אחרת".

מבזקי ברנז'ה

נתנאל דיין מונה לדובר תנועת נאמני תורה ועבודה ויחליף את דביר שוורץ שעוזב את תחום התקשורת.

דוברת המועצה האזורית שומרון אסתר אלוש חזרה מחופשת לידה היישר לעשייה.

עורך מגזין 'קידוש' אבנר שאקי החל לכתוב במוסף שישי-שבת של 'ישראל היום'.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
כותב מוכשר- בשורה טובה
ארנון החילזון | 17-07-2015 0:19