ההרוג בתאונת עבודה ליד יתיר: יעקב טליה ז"ל

יעקב טליה (55) מחוות נוף ליד יתיר נהרג היום בתאונת עבודה בחוותו. ראש המועצה יוחאי דמרי ספד לו: "יעקב ומשפחתו יישבו במשך שנים את המקום ועמדו בגבורה מול קשיים רבים: גניבות צאן ע"י ערבים ואנרכיסטים שפעלו לפנותם, זכות גדולה נפלה בחלקם להיות עם בוני הארץ"

ההרוג בתאונת עבודה ליד יתיר: יעקב טליה ז"ל

יעקב טליה בשנות ה-50 לחייו הוא האדם שנהרג היום במהלך תאונת עבודה קשה סמוך ליתיר, יעקב מתגורר בחוות בודדים סמוך ליישוב בית יתיר ב'הר חברון', החווה מוכרת בשם חוות נוף-הנשר או חוות טליה.

מדוברות מד"א נמסר על פועל שנפגע מכף של טרקטור בחוות נוף הנשר סמוך ליישוב יתיר. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

מזה כ-15 שנה יעקב טליה מתגורר בחווה עם אשתו וילדיו, עוסק בחקלאות מעורבת, משקיע, בונה, משפץ ומשדרג את השטח, יעקב עצמו עלה לפני 15 שנה מדרום-אפריקה. יעקב השאיר אחריו אשה שתי בנות ושני בנים.

יוחאי דמרי ראש מועצת הר חברון, ספד לו: "בזעזוע גדול קיבלנו את דבר מותו של יעקב טליה ז"ל תושב המועצה, מרגע קבלת הידיעה צוותי רפואה שלנו הגיעו לחווה וביצעו פעולות החייאה, פרמדיק שהיה במקום קבע את מותו, יעקב ומשפחתו יישבו במשך שנים את המקום ועמדו בגבורה מול קשיים רבים- גניבות צאן ע"י ערבים ואנרכיסטים שפעלו לפנותם, זכות גדולה נפלה בחלקם להיות עם בוני הארץ, עם קבלת הידיעה הגענו עם צוותי פסיכולוגים ותמיכה של המועצה על מנת ללוות את המשפחה בשעה קשה זאת, יהי זכרו ברוך.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
ברוך דיין האמת, איש מעולה
| 16-06-2015 17:34
2
יעקוב טלייה
אמיר חדד | 17-06-2015 20:44
יעקוב היה בנאדם טוב אוהב אותך יעקוב