ברוך מיכאלי הכריז על התמודדות בבית היהודי

סגן ראש עיריית מעלות תרשיחא, ברוך מיכאלי, הודיע על התמודדתו בפריימריז של הבית היהודי כנציג הצפון. "אחרי השיעור שקיבלנו אנחנו מבינים כי רק נציגים משלנו ימסרו את נפשם למען צפון הארץ והגליל וחיזוק ההתיישבות היהודית בו".

ברוך מיכאלי הכריז על התמודדות בבית היהודי
  (צילום מסך מתוך הפייסבוק)

סגן ראש עיריית מעלות תרשיחא, ברוך מיכאלי, הודיע כי בכוונתו להתמודד על מקום ברשימת הבית היהודי לכנסת ה – 20.

מיכאלי, הבא עם אג'נדה ברורה לייצג את הצפון ולפעול מהכנסת בכדי לקדם נושאים, שלדבריו, הוזנחו במשך השנים, הוא המועמד הצפוני ביותר של המפלגה, כאשר נכון לעכשיו וטרם סגירת רשימת המועמדים, הנציג "הצפוני" ביותר הוא מרעננה.

אחת הסיבות בגינן רוצה מיכאלי להתמודד היא סוגיית ההתיישבות היהודית בגליל שלטענתו לא קיבלה את המענה הראוי לה במשך שנות כהונתו של אורי אריאל כשר הבינוי.

לדבריו: "השר אורי אריאל הוא שר חרוץ שבאמת עובד ללא לאות. אלא מה, גם השר אריאל לא הוביל להחלטה על פרוייקט לאומי לחיזוק ההתיישבות היהודית בגליל ובצפון הארץ. הנה, בראיון מעניין עמו במוצ"ש אין אפילו התייחסות של מילה אחת על הבעיה הבאה עימה תיאלץ מדינת ישראל להתמודד והיא העובדה שהציבור היהודי בגליל מהווה פחות מ40% מיושבי הגליל, והעובדה שלאורך צירים ארוכים בגליל אין התיישבות יהודית".

"כן, כדי להיאבק על הפעלת תכנית לאומית לחיזוק ההתיישבות היהודית בגליל ובצפון הארץ צריך נציגות רצינית לצפון הארץ ולגליל, צריך להתפקד לבית היהודי ולבחור לרשימה לכנסת", מבהיר מיכאלי.

עוד מבהיר מיכאלי כי "בפריימריז הקודמים לא נכנס אף לא נציג אחד מצפון הארץ, בין השאר כי רבים בצפון לא ראו חשיבות מספקת בהתפקדות. הפעם, אחרי השיעור שקיבלנו תושבי הצפון, אנחנו מבינים כי רק נציגים משלנו ברשימה ובכנסת ימסרו את נפשם למען צפון הארץ והגליל וחיזוק ההתיישבות היהודית בו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בדיחה
מרגול | 14-12-2014 13:16
מה הוא בדרן?
2
ישר כוח
שלמה | 14-12-2014 13:22
חזק ואמץ ברוך לך בכחך זה להעלות במעלות התורה וההנהגה בגליל.
3
אורי אריאל מתגלה כאחת הפארסות. שילך הביתה
יורי | 14-12-2014 13:26
בפועל כשמסתכלים על השנתיים האחרונות, אורי אריאל מתגלה כאחד שגמר את הסוס. הבן אדם שייך לדור הכצל"ה והולרשטיינים שהיום כבר לא רלוונטים. מתעסק באובססיביות ביהודה ושומרון ומזניח את שאר חלקי מדינת ישראל. כמו אתר ערוץ 7 ובשבע.. הצפון כבר ממזמן עם רוב ערבי והמצב שם ידרדר והם ירצו אוטונומיה בהמשך
4
יש לציין שהוא סגן ראש העיר לשעבר.
דוד | 14-12-2014 16:04
בבחירות האחרונות הוא התמודד כנגד רשימת הבית היהודי במעלות וגרם לכך שגם הוא וגם הבית היהודי לא עברו את אחוז החסימה.
5
תגובה ל4
מנחם | 14-12-2014 16:45
לציון שהבית היהודי במעלות הם גרמו לפילוג ולא ברוך מיכאל . אתה לא מכיר בכלל את הפרטים ולכן אסור להוציא סתם לשון רע .