יהודה לוינגר
עורך מגזין וכתב משפט
ירושלמי ורווק מבוקש בן 32, הגיע לסרוגים אחרי 3 שנים באתר כיכר השבת. חונכתי בליבה של הציונות הדתית בישיבת נתיב מאיר ולאחר מכן בישיבת ההסדר בקריית שמונה, והתקשורת המגזרית הגיעה מאליה. מאמין בקידום הספורט בישראל בכלל ובמגזר הסרוג בפרט: מכדורסל ועד טניס, ורואה בכך ערך. כותב על זה גם בטור ספורט בעיתון מצב הרוח. אה, וגם רואה סדרות וסרטים בלופ אינסופי.
הכתבות שלי:
yl@srugim.co.il
התגעגעתם? ליגת חמ"ד סל חוזרת לעונה שלישית
כ-30 נציגי מוסדות חינוך, ישיבות ותיכונים של החמ"ד השתתפו היום בפתיחת הליגה. כמו בכל שנה: אנחנו בסרוגים נעקוב ונסקר ונהיה הבית לליגת החמ"ד ולכל אוהדיה | יאללה התחלנו
פרופ' אומן הגיש עתירה נגד איתמר בן גביר
זוכה פרס נובל, פרופ' ישראל אומן, עתר לועדת הבחירות נגד עוצמה יהודית לאחר שהפיצו הודעה בשמו שכביכול קורא להצביע לעוצמה יהודית כדי שתעבור את אחוז החסימה: "השפעה שקרית ותעמולה לא הוגנת"
שמולי לסרוגים: "סכנה אמתית שהעבודה תימחק"
ח"כ איציק שמולי מ"העבודה" מאשר בשיחה עם "סרוגים" כי במפלגה חוששים כי היא לא תעבור את אחוז החסימה ולראשונה בהיסטוריה לא תיכנס לכנסת: "יש סכנה כזו, והיא לא מבוטלת, זה תלוי במצביעים שלנו"
פרופ׳ אומן לסרוגים: אין לעוצמה סיכוי לעבור
זוכה פרס הנובל הכחיש את הפרסומים בשמו שקראו להצביע לעוצמה יהודית, וחזר בראיון לסרוגים על תמיכתו בימינה: "הסקרים הם ספין, אין להם שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה"
זמן רתיחה פרק 4 • קפה בלי חלב עם תמר זנדברג
כבר אל תוך הבחירות, סרוגים ישבו לכוס קפה עם מיטב הח"כים, על זוגיות, האינטנסיביות וכל מה שמעבר לפוליטיקה בזמן שחיכו לרתיחת המים. והפעם: שותים קפה עם ח"כ תמר זנדברג (המחנה הדמוקרטי)
מורים מהאגדות | חזרנו אל המורים שבאמת לימדו אותנו
פרוייקט סרוגים לחודש פתיחת שנת הלימודים: החזרנו את ישראל ויסלר (פוצ'ו), אורי פינק, ינץ לוי וזהבה קור לבית הספר | מהמורה שמילקיהו ועד גברת זעפני
מורים מהאגדות | זהבה קור על המורה רמליהו
אז איפה הם היום? לכבוד פתיחת שנת הלימודים חזרנו אל מיטב המורים המיתולוגיים מספרות הילדים העברית | והפעם: המורה רמליהו של הסופרת זהבה קור: "יש לו 929 עוקבים באינסטגרם כמספר פרקי התנ"ך"
הגרלת גביע דייויס מול שבדיה: לשם יפתח מול יימר
המחבט מספר 2 של ישראל, עידן לשם, יפתח מול המדורג 106 בעולם מחר בשטוקהולם. דודי סלע יעלה אחריו מול אריקסון. הקפטן לוי: "אנחנו אופטימיים". סלע: "נעשה את הכי טוב שלנו".
"קשר עמוק" | שרה נתניהו בטקס זיכרון לאסון התאומים
טקס לזכר קרבנות אסון התאומים התקיים במעמד אשת ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו ושגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן ורעייתו: "הטקס מסמל את הקשר העמוק בין ישראל וארה"ב", אמרה נתניהו
מורים מהאגדות | פוצ'ו לסרוגים על שמילקיהו
אז איפה הם היום? לכבוד פתיחת שנת הלימודים חזרנו אל מיטב המורים המיתולוגיים מספרות הילדים העברית | והפעם: המורה שמילקיהו של הסופר פוצ'ו - "הוא החליט שהוא לא מוכן למות בלי שיבואו לתלמידים להלוויה שלו"
נבחרת הדייויס נחתה בשבדיה לקראת המפגש
ניצחון במפגש יעלה את את הנבחרת למפגש פלייאוף העלייה לאליפות העולם. הנבחרת : יוני ארליך, דודי סלע, עידן לשם, דניאל צוקרמן וישי עוליאל. הקפטן הראל לוי: "למרות שאנחנו לא הפייבוריטים על הנייר, יש לי אמונה מלאה בסגל".
לקראת ססארי: הפועל ירושלים ערכה אימון מסכם
לאחר שני ניצחונות במשחקי ידידות בארץ, הפועל ירושלים במסע בטורניר קליארי באיטליה ותפגוש כבר מחר את דינמו ססארי. קטש: "אני אוהב ורוצה לשחק ברמות הגבוהות מהרגע הראשון"
אביב לוי אלוף אירופה בסקי מים, דגל ישראל הונף
הישגים השבוע בתחרויות סקי מים והחלקה אומנותית על גלגיליות: אביב לוי זכה באליפות אירופה בסקי מים בפעם השנייה, רועי אשר ואביב טביב זכו במדליית ארד. אסף יניב זכה במדליית כסף בהחלקה אומנותית על גלגיליות
מורים מהאגדות | ינץ לוי לסרוגים על המורה דרורה
אז איפה הם היום? לכבוד שבוע הלימודים הראשון שהחל חזרנו אל מיטב המורים המיתולוגיים מספרות הילדים העברית | והפעם: המורה דרורה של הסופר ינץ לוי: "ממציאה עונשים חדשים ונותנת לכולם בלתי מספיק"
זזים לימין: אלפי מתנדבים יכריעו את הבחירות?
גיוס מתנדבים, ישיבות 4 פעמים בשבוע, טלפונים, תכנונים, וכל זה לקראת 5 שעות בודדות וגורליות ביום הבחירות. אלפי מתנדבים מוכנים ליום פקודה לצאת ולשכנע כדי שגוש הימין יעמוד על 61 מנדטים. מאחורי הקלעים של מטה זזים לימין