אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
גיא עזרא
עורך משנה
אופקימי בלב, בנפש ובכפות הרגליים. נשוי למירב ואבא להדר, תאיר, נויה והלל המתוקות. בוגר ביה"ס למקצועות העיתונות של מקור ראשון. לסרוגים הגעתי אחרי עשור וחצי של כתיבה במקומון 'קול העיר' באופקים, בבלוגים מקומיים וקצת בעיתון מקור ראשון. מאמין בכוחן של מילים ובעיקר כשהן כתובות. ולכן על המצבה שלי אני רוצה שיכתבו "בעל ואבא שעשה כמיטב יכולתו"
הכתבות שלי:
guyezra13@gmail.com
"לא מובן מאליו": אילה חסון ריגשה את הציבור החרדי
העיתונאית אילה חסון הייתה אמורה לשדר בשבת כתבה שחלקה צולם בביתו של הרב קנייבסקי. לאחר שהבינה כי מהלך כזה עשוי לפגוע ברגשות הציבור החרדי, החליטה לדחות את השידור למוצאי שבת
סקר פנימי: החיבור שיכניס את סמוטריץ' לכנסת
סקר פנימי שהגיע לידי 'סרוגים', מעלה כי חיבור של סמוטריץ' והרב חיים אמסלם מעביר את השניים את אחוז החסימה. וזה עוד לפני חיבור אפשרי עם עוצמה יהודית. כל הנתונים
זבולון אורלב שובר שתיקה וחושף במי הוא תומך
יו"ר המפד"ל לשעבר, זבולון אורלב, שובר שתיקה של כמעט עשור ומביע תמיכה בחגית משה לראשות הבית היהודי: "נאמנות מוחלטת להמשך קיומה של התנועה בדרכה המקורית"
ומה עם בנט?|הרב סדן: אלה המפלגות שצריכות לרוץ יחד
הרב אלי סדן, ראש מוסדות 'בני דוד' בעלי, מצטרף ליוזמת הרב קמינצקי לגיבוש רשימה מאוחדת המפלגות הדתיות "שכחנו מה תפקידה של הציונות הדתית"
הסערה כבר פה: שלג החל לרדת בחרמון. צפו
אחרי שבועות ארוכים, בשעה האחרונה החל לרדת שלג בחרמון. הטמפרטורה עומדת שם כעת על 0 מעלות. נזכיר, כי עובדי אתר החרמון הוצאו לחל"ת והאתר לא צפוי להיפתח
אבישי בן חיים תוקף: מפלגה של שנאה והחרמה
פרשן חדשות 13, ד"ר אבישי בן חיים, משיך לתקוף את מפלגתו של גדעון סער, הסיבה הפעם: הצטרפותו של דני דיין למפלגת 'תקווה חדשה': "מפלגת השנאה וההחרמה של גדעון סער"
דני דיין מצטרף לסער: "הגיע הזמן להחליף את השלטון"
יו"ר מועצת יש"ע לשעבר, דני דיין, מצטרף למפלגת 'תקווה חדשה' של גדעון סער: "תחושת מחויבות מלאה לצורך בהחלפת השלטון ובהקמת ממשלה חדשה"
בעקבות האיומים: אבטחה הוצמדה לפרשן עמית סגל
מספר ימים אחרי שפורסמו איומים על חייו של פרשן חדשות 12, עמית סגל, חברת החדשות הצמידה לו מאבטח. מעצרו של החשוד, תושב ירושלים, הוארך
נפתלי בנט: כמה כפויי טובה אתם יכולים להיות?
יו"ר ימינה נפתלי בנט תוקף את העיתונאים וכלי התקשורת שהציגו את אדלסון כ"איל הימורים" והתעלמו מתרומתו הגדולה לעם ישראל: "כמה כפיות טובה של עיתונאים קטנים"
מתן כהנא: מי שמאמין בהכל או כלום - מסיים בלי כלום
חבר הכנסת מתן כהנא מתייחס לדחייה בהכרעה בנושא הגיור, ותוקף את המתנגדים לו: "מי שמאמין שהדרך שלו היא הדרך היחידה - מסיים כמו מרתה בת בייתוס"
"לא אתמודד בבחירות הקרובות לכנסת"
חבר הכנסת אסף זמיר הודיע הבוקר כי הוא לא יתמודד בבחירות הקרובות לכנסת: "במידה שיתקיימו בחירות לראשות העיר אני אשקול ברצינות אם להתמודד"
מספר הנדבקים חצה את רף החצי מליון
מספר הנדבקים בקורונה במדינת ישראל מאז פרוץ המגיפה, חצה את רף החצי מליון. ביממה האחרונה נשבר שיא חדש ואובחנו קרוב ל-10,000 בני אדם. עוד 19 בני אדם נפטרו
הפיצול בימינה | זו הסיבה לפרישה של סמוטריץ'
במפלגת הציונות הדתית טוענים כי הסיבה לפירוק 'ימינה', היא סירובו של נפתלי בנט להתחייב לא להיכנס לממשלת שמאל אחרי הבחירות: "עשינו כל שביכולתנו כדי שאפשר יהיה לרוץ בשותפות"
אופיר סופר: "דמיינתי שזה ייגמר אחרת"
חבר הכנסת אופיר סופר על פירוקה של מפלגת 'ימינה': לא הייתה התנהלות של "שותפים", ולא באמת היה משא ומתן שהתנהל בתום לב"
ניר אורבך: אין לנו פריבילגיה לפצל את הציונות הדתית
מנכ"ל מפלגת 'הבית היהודי' והמועמד לראשות המפלגה ניר אורבך, מגיב להצהרתו של סמוטריץ' על פירוק מפלגת 'ימינה': "עדיין לא מאוחר, חייבים ללכת יחד"