גיא עזרא
עורך משנה
אופקימי בלב, בנפש ובכפות הרגליים. נשוי למירב ואבא להדר, תאיר ונויה המתוקות. בוגר ביה"ס למקצועות העיתונות של מקור ראשון. לסרוגים הגעתי אחרי עשור וחצי של כתיבה במקומון 'קול העיר' באופקים, בבלוגים מקומיים וקצת בעיתון מקור ראשון. מאמין בכוחן של מילים ובעיקר כשהן כתובות. ולכן על המצבה שלי אני רוצה שיכתבו "בעל ואבא שעשה כמיטב יכולתו"
הכתבות שלי:
guyezra13@gmail.com
דרעי: "הליכוד יצטרף לממשלה של גנץ ולפיד"
יו"ר מפלגת ש"ס, הביע דאגה מהקמת ממשלה חילונית על ידי בני גנץ ויאיר לפיד אליה תצטרף גם מפלגת הליכוד: "יש אצלנו שאננות ואדישות"
לא גנץ ולא שקד: זו הבעיה האמיתית של נתניהו
במערכת הבחירות הנוכחית מתמודד נתניהו לא רק עם בני גנץ, יאיר לפיד ואיילת שקד, אלא בעיקר עם המועד בו הן נערכות- פחות מחצי שנה בלבד אחרי הבחירות האחרונות. הזכרון הישראלי הקצר כבר לא עומד לרשותו
ימינה: "ישראל כ"ץ מדבר על התנתקות נוספת"
בעקבות דבריו של שר החוץ, ישראל כ"ץ, על התכנית להחלת הריבונות על שטחי C, במפלגת 'ימינה' דורשים מראש הממשלה בנימין נתניהו פרטים אודות תכנית הסיפוח עוד לפני הבחירות: "טבעת חנק לתושבי יו"ש"
חלקם של הביני"שים בקרבי- פי 2 מחלקם באוכלוסייה
בני ישיבות ההסדר משרתים ביחידות לוחמות פי שניים וחצי יותר משאר האוכלוסייה, כך עולה מנתונים של איגוד ישיבות ההסדר. רמ"ט האיגוד, אורי פינסקי: "בני הציונות הדתית הם הראשונים להיכנס תחת אלונקת האחריות הלאומית"
זקני תלמידי הרצי"ה תומכים ב'ימינה': 'על עוצמה לפרוש'
חצי יממה לפני פתיחת הקלפיות, זקני תלמידי הרצי"ה קוק זצ"ל, מפרסמים מכתב תמיכה ברשימת 'ימינה' מרות שיש בה מועמדים חילונים וקוראים למפלגת 'עוצמה יהודית' לפרוש
ברנז'ה: דוברת חדשה לתנועת 'אמונה'
נגה כץ רפפורט תיכנס בשבועות הקרובים לתפקידה כדוברת תנועת האישה הדתית-לאומית 'אמונה'. היא תחליף בתפקיד את איציק רט, שביקש להקדים את פרישתו לגמלאות
בנט מזכיר: זה מה שנתניהו עשה כשלא היינו לידו
שר החינוך לשעבר, נפתלי בנט, שב ומזהיר ממצב בו אחרי הבחירות מפלגת 'ימינה' לא תהיה מספיק חזקה כדי לשמור על נתניהו מימין ומזכיר את פעולותיו של נתניהו כשלא היה מי שיאתגר אותו
"מצב חירום": דרעי שבר את החרם על תחנת הרדיו
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי שבר את החרם של מפלגתו על הרדיו החרדי 'קול ברמה' והתראיין למשה גלסנר במהדורת החדשות המרכזית של התחנה: "מצב חירום"
הרב של 'עוצמה': "מפלגת נעם עשתה מעשה גדול"
הרב דב ליאור הגיע לכינוס שנערך בצהריים במטה מפלגת עוצמה יהודית בירושלים וקרא למצביעי מפלגת נעם להצביע לאיתמר בן גביר: "עוצמה יהודית תפעל לשמירת ערכי קדושת המשפחה, ותיאבק נגד תרבויות זרות"
כצפוי: מפלגת נעם הודיעה על פרישה
כפי שפורסם בסרוגים בבוקר, פחות מ- 48 שעות לפתיחת הקלפיות, לאחר פגישה עם הרב צבי טאו ראשי מפלגת 'נעם' הודיעו על פרישה מהמירוץ לכנסת ה-22.
פגישה מכרעת בין הרב טאו לראשי מפלגת נעם
פחות מ- 48 שעות לפתיחת הקלפיות, ראשי מפלגת 'נעם' יפגשו הבוקר עם הרב טאו בכדי להכריע על המשך דרכה של המפלגה. על פי ההערכות הם יודיעו על פרישה
"גניבת זהות" • אברי גלעד: ההודעה שרצה בשמי- זיוף
ביממה האחרונה רצה ברשתות החברתיות הודעת תמיכה בנתניהו החתומה בשמו של אברי גלעד שמבהיר כי מדובר בזיוף: "לא יודע מי לקח טקסט שלא הייתי כותב בחיים ושם את חתימתי עליו"
סופית: נתניהו יקרא לא להצביע לעוצמה יהודית
ראש הממשלה החליט כי עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה. בימים שנותרו עד הבחירות יצא נתניהו בקמפיין הקורא לא להצביע למפלגה. עוצמה יהודית: "פניו של נתניהו לממשלה עם גנץ"
שקד לנתניהו: תפסיק לעסוק בקניבליזציה של ימינה
יו"ר רשימת 'ימינה', איילת שקד, נשאה דברים באירוע 'שישי תרבות' בגבעתיים, ואמרה כי היא מצפה מנתניהו להפסיק לתקוף את המפלגה שלה: "הוא לא עושה את זה לדרעי או לליצמן, רק לנו"
הרב רפי פרץ נגד הפרסום של כחול לבן בעלוני שבת
הרב רפי פרץ- מספר 2 במפלגת 'ימינה'- תוקף את הפרסומים של מפלגת 'כחול לבן' בעלוני השבת: "יד שמאל חותרת להקמת ממשלה חילונית ויד ימין מנסה לקושש קולות בציונות הדתית"