אורית סטרוק כתבה "מודה לקב"ה שלקח את שרון" – והתנצלה

חברת-הכנסת אורית סטרוק פרסמה בפייסבוק הודעה על מותו של שרון שבה הביעה תודה לקב"ה על "שלקח את שרון מחיינו הציבוריים". אחרי שספגה ביקורת, פרסמה סטטוס נוסף, שבו התנצלה

אורית סטרוק כתבה "מודה לקב"ה שלקח את שרון" - והתנצלה
  מתנצלת. אורית סטרוק (צילום: פלאש 90)

חברת-הכנסת אורית סטרוק הצליחה לחולל סערה, לאחר שאתמול (מוצאי-שבת) פרסמה סטטוס על פטירתו של ראש-הממשלה לשעבר, אריאל שרון, שבו הביעה תודה לקב"ה על "שלקח את שרון מחיינו הציבוריים".

סטרוק כתבה: "שרון היה מגדולי הבונים של ארץ ישראל – וגדול מחריביה. מי שידע לנצח את הטרור, ומי שהפך את כל דרום הארץ למוכה טרור. "נחישותו העצומה ויכולתו להחליט – ולבצע, אפשרו לו להגיע להישגים מרשימים, וגם למהלכים אסוניים".

בשולי דבריה, ביקשה סטרוק "להודות גם לקדוש ברוך הוא, על כך ששרון נלקח מחיינו הציבוריים בטרם הספיק להמיט על תושבי יהודה ושומרון, ועל תושבי 'עוטף יו"ש' את האסון שהמיט על מתיישבי גוש קטיף ועוטף עזה".

אורית סטרוק מתנצלת על הסטטוס ברדיו גלי ישראל

אלא שהביקורת שספגה בעקבות הסטטוס יוצא הדופן, הביאה את סטרוק לפרסם התנצלות: "אני מכירה ומוקירה את פועלו של שרון למען עם ישראל וארץ ישראל ואף ציינתי זאת בתגובתי", כתבה לאחר-מכן.

"לא התפללתי למותו של שרון, לא ביקשתי שייחלה, לא קיוויתי שכך תיפסק כהונתו ואין בי שמחה על הדרך שבה סיים את חייו.

"אינני מנהלת את פנקס החשבונות של הקב"ה, אבל במציאות העובדה שלא יכול היה להמשיך בתוכניות ההרס והגירוש שלו הצילו את מדינת ישראל מהידרדרות נוראה.

"אני מתנצלת בפני כל מי שנפגע מדברי".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

6 תגובות
הצג את כל התגובות