דני דיין לבנט: "לא נפתלי, ציפי ממש לא עדיפה על ביבי"

המתפטר הטרי מראשות מועצת יש"ע, דני דיין, מתייחס לאמירתו של יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, בעת ששימש כמנכ"ל המועצה לפיה לבני עדיפה על ביבי. "זהו בדיוק חוסר שיקול הדעת שממנו אני חושש" אמר דיין שעבורו הבחירה ברורה "להצביע מחל". צפו.

דני דיין לבנט: "לא נפתלי, ציפי ממש לא עדיפה על ביבי"
  מעדיף את נתניהו. דיין (פלאש90)

היו"ר הפורש נגד המנכ"ל לשעבר.

הליכוד ישראל ביתנו מפרסם הערב (ב') תשדיר תעמולה חדש בו מככב יו"ר מועצת יש"ע המתפטר, דני דיין.

בתשדיר הבחירות קורא דיין למצביעי הימין שלא לחזור על טעויות העבר, ולא לפגוע בראש ממשלה לאומי כי התוצאה היא עליית השמאל. דיין מציין בסרטון כי "ליכוד ביתנו חזק ימשיך את תנופת הבנייה ביהודה ושומרון. לכן עבורי התשובה ברורה, צריך להצביע מחל".

בנוסף מתייחס דיין לדברים שאמר נפתלי בנט, היום יו"ר הבית היהודי, ובעבר מנכ"ל מועצת יש"ע, בעת המאבק על מגרון. בנט אמר אז: "מי שנהג בבולדוזר בלילה הוא נתניהו עצמו, גם אם יתכחש לעניין אלף פעמים. הוא קורע קריעה על ארץ ישראל, ומאבד את הקהל הלאומי. מבחינתי הוא לא מנהיג המחנה הלאומי יותר. אנחנו מחפשים מנהיג אחר".

"אני יודע כבר מה יהיה התשדיר הכי בולט שנפיץ בבחירות: לבני טובה יותר מביבי. היא קשוחה יותר ממנו לעתים, היא נחושה יותר". אמר אז בנט לעיתון מעריב.

היום עונה דיין לבנט בתשדיר: "…לא נפתלי, ציפי ממש לא עדיפה על ביבי, זהו בדיוק חוסר שיקול הדעת שממנו אני חושש".

אלקין לבנט: תפסיק להתבכיין

בתוך כך תקף יו"ר הקואליציה ויו"ר המטה דתי לאומי בליכוד, ח"כ זאב אלקין, בעמוד הפייסבוק שלו את בנט על דברים שאמר באתר וואלה!

"נפתלי, תעשה טובה, תפסיק התבכיין ולזגזג. מי שבמשך חודש תקף את הליכוד שהוא לא מספיק ימני והבוקר זגזג והודיע שהבית היהודי זו מפלגת מרכז, שארץ ישראל השלמה אינה הדגל שלו, מי שלא מפסיק להאשים אותנו בירי בתוך הנגמ"ש והבוקר מרוב לחץ התחיל לירות בתוך הנגמ"ש של מפלגתו ותקף את אורית סטרוק ואת כצל'ה כימנים קיצוניים, כדאי לו להסתכל במראה לפני שהוא בא בטענות לאחרים."

"נפתלי, אתה צודק, אתה לא האויב שלנו, אתה כולה פוליטיקאי מתחיל שרוצה "להתנחמד" גם לימין וגם לשמאל ומרוב הזגזוגים מתחיל להלחיץ את עצמו. עשרות אלפים של אנשי כיפות סרוגות מרגישים בליכוד בבית, פועלים ונאבקים בתוכו, ומשפיעים על כלל ענייני המדינה. הם אינם זקוקים להגנה שלך, אתה זה שזקוק להגנה שלהם. מי שמאמין לא מפחד, מי שמפחד מזגזג".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות