גם מפלגת התקווה יוצאת לפריימריז

הדפסה
02.05.12 14:16  י' באייר תשעב

לא רק במפדל יוצאים לפריימריז, אלא גם במפלגת התקווה בראשותו של אריה אלדד. בימים האחרונים החל מסע לגיוס מתפקדים למען המפלגה, שמעולם לא רצה בצורה עצמאית בבחירות וגם הפעם היא צפויה לחבור למיכאל בן ארי לריצה משותפת.

גם מפלגת התקווה יוצאת לפריימריז
  רץ לפריימריז (פלאש90)

מפלגת התקווה בראשותו של ח"כ אריה אלדד, המרכיבה את האיחוד הלאומי, החלה גם היא בתהליך התפקדות לקראת פריימריז.

בימים האחרונים החלה המפלגה, במסע פירסום באינטרנט לגיוס מתפקדים למפלגה.

בסרטון בו נראה ח"כ אריה אלדד, הוא פונה לקהל המצביעים של המפלגה תוך שהוא אומר כי מפלגת התקווה אינה מפלגה סקטוריאלית של דתיים בלבד, ואת רשימתה לכנסת היא תבחר באמצעות פריימריז ולא באמצעות ועדה מסדרת.

"אם גם אתם מאמינים שארץ ישראל שייכת לעם ישראל ולא לערבים, ולעולם לא ניתן להם להקים מדינה על שטחי המולדת", אומר אריה אלדד בהזמנה להתפקד למפלגה.

עד כה מעולם לא התמודד אלדד במסגרת עצמאית. בבחירות האחרונות הוא רץ במסגרת האיחוד הלאומי יחד עם מפלגות תקומה ו'ארץ ישראל שלנו', כשלפני כן הוא התמודד כמועמד מולדת בסיעת האיחוד הלאומי שרצה ביחד עם המפדל.

גם בבחירות הקרובות לא נראה כי מפלגת התקוה, תרוץ ברשימה נפרדת. אלדד, יצטרך להחליט בין ריצה משותפת עם מיכאל בן ארי במסגרת איחוד בין התקווה ל'ארץ ישראל שלנו' ובין חבירה לסיעה המשותפת של תקומה והמפדל, כשהוא משאיר את בן ארי לרוץ לבד.

עושים לייק לסרוגים ונשארים מעודכנים!

כמה זמן תימשך ההתפקדות למפלגת התקווה, נראה כי לא להרבה זמן, אחרי שבמידה ויוקדמו הבחירות, נותר פחות מחודש וחצי להגיש את רשימת המתמודדים לכנסת.

נושאים קשורים:  
הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה
שם:
נושא:
תוכן:
* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה דיבה ולשון הרע
4 תגובות
4
עדיף שהתקוה תרוץ לבד לכנסת ותבדוק את כוחה האמיתי.
3
אין ספק שעדיף שירוץ ביחד עם מיכאל בן - ארי. שניהם טובים
2
איך נפלו גיבורים
1
ראוי שאלדד ובן ארי ילכו ביחד