דודו אלהרר איבד שליטה: לשלוח את השמאלנים לטרבלינקה

גועל נפש: בערב יום השואה איבד הזמר והיוצר דודו אלהרר את העשתונות, ובדף הפייסבוק שלו הוא כתב שורה של גידופים על השמאל הישראלי כשבין השאר הוא מבקש מהקב"ה לשכן אותם במאידנק, אושוויץ וטרבלינקה "מקומות להם הם ראויים יותר מכל".

דודו אלהרר איבד שליטה: לשלוח את השמאלנים לטרבלינקה
  התחרפן. דודו אלהרר (מתוך הפייסבוק)

היוצר והזמר דודו אלהרר יצא מהכלים ופלט ממקלדתו שורה של גידופים גועליים כלפי השמאל הישראלי.

בעקבות תמונה שהפיץ איש שמאל, בה נראה סמח"ט הבקעה, סא"ל שלום אייזנר, כשעל מצחו צלב קרס, כתב אלהרר בדף הפייסבוק שלו את השורות הבאות:

"השמאל הישראלי איבד את כל העשתונות… היותו אנטישמי מורעל בשנאת עם ישראל מעלה בו רקב מצחין מִמֵי מדמנה וכולו צוֹאָה קולטת זבובֵי-זבל… זו התמונה שהוא מפרסם…"

"אל אלהים! קח את ההפרשות המגעילות הללו מתוכנו ושלח אותם אל מושאי געגועיהם שנטמעו בנשמותיהם על-ידי אבות אבותיהם… בַּדֵּל אותם מאיתנו… בַּעֵר את הרע הזה מקרבנו…"

"אסוף אותם ברחמיך הרבים על עמך שלא חטא… ושכֵּן אותם במקומות להם הם ראויים יותר מכל – מאיידאנק… סוביבור… ברגן-בלזן… אַאוּשְׁוִיץ… דכאו… בוכנוואלד… טרבלינקה… מהל נא בחסדך צקלון B בכוסות תרעלה להם וליוצאי חלציהם המשוקצים…"

"ערֵב במחילה את עפרות מולידיהם עם אפרם הטמא למיזוג מדביר על אדמת גרמניה הנאצית הקדושה להם כל-כך… אמן כן יהי רצון!"

בעקבות המחאות והתלונות מצד גורמים שמאל וגורמי ימין על התבטאויות הקשות, המשיך אלהרר וכתב: "חובה להשיב כאן מלחמה לשמאל הנֶבֶז… פי שישה מיליון משערהּ!!! לתת בראש!!! חזק!!! אין מה לפחד מהם… עם התקשורת, האקדמיה ובתי המשפט שבשליטתם… להגיב תמיד! בלשון חדה כתער!"

"אל תשאירו אמירה בלי מענה! לכתוב ולכתוב ולכתוב…!!! אם מעליבים – להעליב בחזרה… יותר בוטה! על כל השמצה – השמיצו! לכלכו את המלוכלכים ממילא עוד ועוד!!! טנפו את המטונפים…!!! הכו בקולמוסיכם! הצליפו בלשונכם…"

אין זו התבטאותו הראשונה השנויה במחלוקת, בעבר אמר על אריק שרון כי "זהו צורר מהסוג הנורא ביותר שקם לישראל. נבל ורשע שגרוע מכל איש שמאל. גרוע אפילו מהיטלר".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

34 תגובות
הצג את כל התגובות