אביב גפן: "ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם"

בפני מאות מעריציו, הזמר אביב גפן החליט במהלך הופעתו אמש (ד') בנמל תל אביב, לתקוף את ראש הממשלה, את בוחריו ולקינוח תקף גם את שר הפנים אריה דרעי

אביב גפן: "ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם''
  (צילום:Abir Sultan/Flash 90)

הופעת מחאה: הזמר אביב גפן החליט לתקוף את הממשלה, במהלך הופעתו שהתקיימה אמש (ד') בנמל תל אביב. כשהוא לא חוסך בביקורת חריפה כלפי ראש הממשלה ובוחריו וכלפי השר אריה דרעי.

"ביבי הפעיל את הפצצה הכי מפחידה ומרושעת בעולם"

"קודם כל חושב שמגיע הרבה רספקט וכבוד לביבי" אמר גפן והמשיך "הבן אדם הזה הגיע משום מקום – כריזמטי, חכם, רהוט. אותי מעצבן שתמיד הוא אשם. הוא לא אשם, מי שבחר בו אשם. כל אחד יכול לרוץ נכון? זו טבעה של דמוקרטיה".

לאחר שתקף את בוחריו המשיך והוסיף "מבחנתי האישית כאדם ואזרח אני חושב שביבי הפעיל את הפצצה הכי מפחידה ומרושעת בעולם. הפעיל פצצה שלא מפעילים, שזה לפלג".

לסיכום הביקורת קרא למאות הנוכחים בקהל לבחור אחרת על מנת לשנות את המצב "הוא הפעיל את השנאה בישראל מערבים נוהרים, מזרחים ואשכנזים ועניים ועשירים – הוא פילג ועד כה הוא ניצח. אלא אם כן נצא אנחנו ונבחר אחרת. שוב, ביבי לא אשם מי שבחר בו אשם והאשמה עלינו".

"צריכים לכבד אותנו"

בהמשך הופעתו אביב לא חסך ביקורת גם כלפי שר הפנים אריה דרעי  "לא יאמן שאריה דרעי, אדם שגנב והורשע שהוא גנב, מכתיב לי ולאחיי ואחיותיי איך לחיות ואיך לנהוג בישראל ב-2018…כל הקונספט של הדת זה שהם יכבדו אותנו החילוניים ואנחנו נכבד אותם הדתיים והכל התנהל עד היום בשקט ובכבוד" והסביר "כמו שאני ואתם לא הולכים לבני ברק עם מכונית בשישי בערב ולא אוכלים חזיר מול העיניים שלהם, כך גם הם צריכים לכבד אותנו-החילונים, אני חושב"

גפן התייחס גם ל'חוק המרכולים' ואמר "אני מבקש מהשר אריה דרעי שלפני שהוא סוגר את הסופר שלי בעיר, אם הוא יכול רק לא לגנוב, זה הרבה יותר חמור מלסגור איזה סופר של סיגריות וסוכר", סיכם הזמר.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות