רינה מצליח חושפת: למה אף פעם לא התחתנתי?

אשת התקשורת ומגישת הטלויזיה והרדיו, רינה מצליח, היא רווקה וללא ילדים. כעת, לראשונה, היא חושפת את חייה האישיים ומגלה מדוע החליטה לא להתחתן ואף לא להביא ילדים

(צילום תמונה ראשית: Michal Fattal/Flash90)

אשת התקשורת ומגישת הטלויזיה והרדיו, רינה מצליח, היא רווקה וללא ילדים. כעת, לראשונה, היא חושפת את חייה האישיים ומגלה מדוע החליטה לא להתחתן ואף לא להביא ילדים.

"מעולם לא הייתי נשואה, למרות שהייתי בזוגיות", סיפרה מצליח בפודקאסט של חברת החדשות 'סמול טוק', בו מגישי  החדשות חושפים את חייהם האישיים.

המחוייבות הפחידה אותי

"אני חושבת שהפחד מלהיות נבגדת לקח אותי לא פעם ליחסים לא לגמרי מחייבים. המחויבות הפחידה אותי, העצמאות והאחריות. הנישואים של אמא שלי היו מאוד תובעניים, היה לי אבא מדהים אבל מאוד תובעני, היא הייתה צריכה להיות מאוד איתו ובשבילו והיא לא יכלה למשל ללכת לחוג כי הוא ישב בבית ולא יכל לסבול שהוא איננה. אני גם תמיד יותר קשובה לדבר הבא, ואז כאילו אסור לי להחמיץ אותו", סיפרה מצליח.

בחיים לא הייתי בדייט

מצליח הוסיפה כי "חשבתי שחיי נישואים וילדים זה דבר שמגביל אישה, בימינו זה מגביל פחות. חוץ מזה שאני עם מישהו אני תמיד עסוקה במה שאני מפסידה. בחיים שלי לא הייתי בדייט, גם אני לא הולכת עכשיו לדייטים. יצאתי עם חברים ואנשים שהכרתי אבל לא לדייט. לא הולכת לפגוש בנאדם שאני לא מכירה. בשנות ה-20 לחיי הייתי מאוד תמימה, בפעם הראשונה שהיה לי חבר זה בגיל 22, הכרתי אותו במסגרת הפעילות בתא הסטודנטים".

(צילום: Michal Fattal/Flash90)

לא מאמינה בזוגיות

מצליח סיפרה על המחיר שגובים החיים לבד: "אני לא מאמינה בדבר הזה של זוגיות ולכן אף פעם לא התחייבתי. זה בלתי אפשרי למנוע מאדם מלממש את האהבות שלו, הריגושים שלו. אז נכון שאתה מוצא את עצמך כמו מר נרקיס ביום שישי לבד בבית, אבל גם בזוגיות אתה משלם מחיר. לקום בבית אני דווקא תמיד שמחה לבד".

ילד זה דבר מגביל

על ההחלטה לא להביא ילדים, אמרה מצליח: "אם היית שואל מה הייתי רוצה יותר, שיהיה לי בן זוג או ילד אז חד משמעית בן זוג. זה שאין לי ילדים פחות מפריע לי. תמיד אומרים שזה הבנאדם שהכי תאהב בעולם, אבל הוא גם הבנאדם שהכי מגביל אותך בעולם".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

18 תגובות
הצג את כל התגובות