אליעד שרגא מתנצל: 'התבטאות לא מוצלחת שלי'

יושב ראש התנועה לאיכות השלטון, אליעד שרגא, מתנצל בפני חבר הכנסת דודי אמסלם על הדברים שהטיח בו בהפגנה ברוטשילד ומבהיר: "לא קראתי לנתניהו בוגד; לא נגיע יותר לרוטשילד"

אליעד שרגא מתנצל: 'התבטאות לא מוצלחת שלי'
  (צילום: תומר ניוברג/ פלאש90)

יושב ראש התנועה לאיכות השלטון, אליעד שרגא, מתנצל בפני חבר הכנסת דודי אמסלם על הדברים שהטיח בו בהפגנה ברוטשילד לפיהם הוא "בריון קשקשים רפה שכל וזב חוטם".

בשיחה עם אראל סג"ל ודוד ורטהיים בגל"צ אמר: "התבטאות לא הולמת. אני מתנצל עליה". כמו כן בשידור טען שרגא כי "מעולם לא קראתי לנתניהו בוגד".

שרגא התייחס לעזיבה של חברים מהתנועה בעקבות דבריו ואמר: "אני באמת מצר על כל חבר וחבר שעוזב את התנועה ושמח על כל חבר חדש שמצטרף אלינו. כולי תקווה שבשוך הסערה החברים שעזבו יחזרו".


שרגא הוסיף כי מעולם הוא לא קרה לנתניהו בוגד: "התקשורת עיוותה את דבריי. שאלתי את השאלה הכי לא שמאלנית. הכי פטריוטית. אני לא חושב שנתניהו בוגד ומעולם זה לא נאמר ולכן אין לי על מה לחזור בדבריי. בחיים לא אמרתי דבר כזה ולא התכוונתי לומר כזה דבר".

"אם הובנתי בצורה לא נכונה ומישהו הבין דברים אחרים אני מתנצל עד קצה העולם. גם לגבי הדבר האחר שנאמר על דודי אמסלם גם זו התבטאות בלתי מוצלחת שלי. אני מצר עליה. זה לא השיח שהתנועה מחנכת אליו".

בסוף דבריו אמר שרגא כי "אני שומע את החברים שעזבו לגבי עצם ההגעה לרוטשילד. מאחר שרוטשילד מזוהה עם השמאל, הביקורת הזו התקבלה ומהשבת הקרובה לא נגיע להפגנות ברוטשילד".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות