העיתונאי החרדי לזנדברג: 'סדום ועמורה, תתביישי'

בני רבינוביץ' ותמר זנדברג התעמתו הבוקר סביב הנסיון להביא את יהודה גליק מהשבעה על אשתו להצביע על חוק המרכולים. עוד בטרם התחילה השיחה השניים איבדו את זה. האזינו

העיתונאי החרדי לזנדברג: 'סדום ועמורה, תתביישי'
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

חברת הכנסת תמר זנדברג (מרצ) והעיתונאי החרדי בני רבינוביץ', התעמתו הבוקר (רביעי) בתכניתו של רוני דניאל ברדיו 103FM בעקבות נסיונו של דרעי להביא את יהודה גליק לכנסת להצביע על חוק המרכולים בזמן שהאחרון היה עסוק בסידור קבורה לאשתו, יפי, שנפטרה ביום שני האחרון.

כבר בתחילת הדברים, כאשר רוני דניאל הציג את זנדברג כחברת כנסת, התפרץ רבינוביץ' לשיחה ואמר: "לא חברת כנסת, רבנית. הרבנית תמר זנדברג". זנדברג מצידה לא הבינה את פשר הדברים ושאלה את רבינוביץ' אם הוא מחלק תארים, הוא מצידו השיב לה: "לא, ראיתי שאת יודעת לפסוק הלכות. ואתמול נהיית פוסק הדור, אז אמרתי לרוני שיקרא לך הרבנית".

זנדברג השיבה לו: "אני לא יודעת מה זה לפסוק הלכות, אני יודעת להיות בן אדם". רבינוביץ' השיב לה: "מה זה בן אדם? מי מחליט מי בן אדם ומי לא?. מה שאצלך מוסרי ואנושי על פי התורה זה תועבה".

"על מה אתה מדבר? תתבייש", השיבה לו זנדברג. "התורה מורה להקים בן אדם משבעה בשביל פוליטיקה?". רבינוביץ' השיב לה: "תתביישי לך את, אל תיתני לי תיאורים".

האזינו לעימות המלא:

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות