רשת 'אירוקה' ביטלה קמפיין עם כוכב ברצלונה בגלל שהוא לא יהודי

בימים האחרונים החליטה רשת המשקפיים 'אירוקה' לבטל קמפיין עם כוכב הכדורגל הספרדי, סרג'י רוברטו וארוסתו הדוגמנית הישראלית קורל סימנוביץ'. הסיבה: הכוכב לא יהודי ולכן לא מתחבר עם ערכי המותג 

אירוקה ביטלה קמפיין לכוכב ברצלונה בגלל שהוא גוי
  (צילום מסך מתוך אינסטגרם/ sergiroberto@)

רשת המשקפיים המובילה 'אירוקה', החליטה לאחרונה לחפש פנים חדשות למותג שיחליפו את הדוגמנית והוונדר-וומן הישראלית גל גדות, שליוותה עד כה את המותג.

לאחר שלל הצעות והתלבטויות, גורמים במותג החליטו לבחור בכוכב הכדורגל הספרדי, סרג'י רוברטו וארוסתו- הדוגמנית הישראלית קורל סימנוביץ' להיות הפנים החדשות. אך רגע לפני החתימה האחרונה על הקמפיין הנוצץ, הדרגים הגבוהים בחברה החליטו לבטל את החוזה עם הזוג.

הסיבה לביטול הגיע מאחר ורשת המשקפיים, בבעלותו של איש העסקים הדתי מייקל וולף החליטה כי כוכב הכדורגל הספרדי שמוצאו קטלאני-נוצרי, לא מתחבר לערכי המותג הישראלי.

רשת 'אירוקה' מסרה בתגובה לסרוגים: "אירוקה מייצגת ומשווקת את המותגים הבינלאומיים המובילים בעולם. לאורך השנים התחברנו לפריזנטורים מובילי אופנה המהווים מודל לחיקוי ומתחברים בצורה מושלמת עם ערכי המותג. בסיומה של שנה מדהימה עם גל גדות, בחנו מספר אופציות בינהם קורל וסרג'יו ובסוף בחרנו באופציה אחרת".

 

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות