'בושה': מנהלת הטוויטר של שקד צייצה ועוררה סערה

מנהלת חשבון הטוויטר של שרת המשפטים איילת שקד, מיטל בנשק, עוררה סערה לאחר שצייצה בחשבון הטוויטר שלה כי אירוע 'הליכודיאדה' של מפלגת הליכוד מעודדת את תעשיית הזנות באילת

'בושה': מנהלת הטוויטר של שקד צייצה ועוררה סערה

מנהלת חשבון הטוויטר של שרת המשפטים איילת שקד, מיטל בנשק, עוררה סערה לאחר שצייצה בחשבון הטוויטר שלה כי אירוע 'הליכודיאדה' של מפלגת הליכוד מעודדת את תעשיית הזנות באילת.

בציוץ, שכבר הספיק להימחק על ידי בנשק, נכתב: "ממה שאני שומעת מנשות הטיפול כנס כזה משמעותו גם התנפלות על תעשיית הזנות המקומית. יש מה לעשות בנידון?". לצד הציוץ צירפה בנשק את הלו"ז של הליכודיאדה.

משה בן זקן ומושיקו פסל, מפיקי הליכודיאדה, מסרו לאתר 'מעריב און ליין' כי "אנשי הבית היהודי צריכים להתבייש על ההתנשאות, הירי בתוך הנגמ"ש והשקרים".

"לא חשבנו שדווקא אנשים דתיים שומרי מצוות מהמחנה להאומי יקחו חלק בהכפשה עיוורת וגזענית של ציבור שלם. כל ליכודניק חשוב שיראה מה חושבים עלינו 'האחים' מהבית היהודי. בושה", מסרו.

כאמור, בנשק מחקה את הציוץ הראשון ולאחר מכן פרסמה הבהרה: "מחקתי את הציוץ הקודם. לא כי אני לא מסכימה עם התוכן אלא כי הפכו את זה לעניין פוליטי ולא זו הייתה כוונת המשורר. אז אצייץ שוב בלי קשר אליהם. כל כנס רב משתתפים גורר הצפה של תעשיית הזנות המקומית. כן, גם כנס העיתונות, עורכי הדין וכו'. וזו תופעה עולמית, לא ייחודית לישראל".

ציוץ ההבהרה (צילום מסך מתוך טוויטר)

יועץ התקשורת של השרה איילת שקד מסר ל'מעריב און ליין' כי הציוץ שפורסם אינו קשור לשרה ולא נעשה בידיעתה. הוא ציין כי בנשק היא אדם פרטי, אין לה שום תפקיד רשמי בלשכה והיא מסייעת מידי פעם בהתנדבות להעלות ציוצים לחשבון הטוויטר של השרה.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות