כל ערב אני יושב על הבמה ומבוהל פחד!

בעקבות הסרטון בו נראה נער בר מצווה נופל על הראש במהלך הקפצה, מבקש מנהל להקת 'להבה' מהרוקדים "אתם מאמינים לי שכבר ראינו חתנים נופלים ובניסי ניסים קמים מחוייכים, ואתם בעצמכם ראיתם מראות קשים על סף האסון. בטוח."

כל ערב אני יושב על הבמה ומבוהל פחד!
  למצולמים אין קשר לכתבה(צילום: באדיבות המצלם)

אני חייב לומר לכם משהו חשוב שכבר שנים בוער בי, ואיכשהו אני דוחה ומתעלם, אולי בגלל שחששתי להישמע החננה של תחום האירועים. כל ערב יושב על הבמה ורואה משחקים והקפצות שהחבר'ה עושים לחתן.

טוב, אתם מאמינים לי שכבר ראינו חתנים נופלים ובניסי ניסים קמים מחוייכים, ואתם בעצמכם ראיתם מראות קשים על סף האסון. בטוח.

אבל כל לילה כשמקפיצים את החתן על המפה ואני רואה מהבמה איך הטוסיק שלו (מחילה, כן?) מתקרב במהירות שיא לרצפה ורק בנס עולה בחזרה למעלה כשהוא לפעמים עשרה ס"מ מלחטוף בומבה בעצם הזנב ולהישאר חלילה משותק לשארית ימיו….

כל יום אני מבוהל פחד

אוי. תמיד בשלב הזה אני עוצם עיניים ויש לי צמרמורת! אז יש לנו מנהג קבוע שירון מזהיר במקרופון: למתוח חזק, למתוח!! אבל כל יום אני מבוהל פחד!

ומה עם ההקפצות שכל החבר'ה עומדים בשני טורים והחתן מזנק עליהם מהבמה. ניסיתם את זה פעם? חשבתם על ההשלכות האפשריות…?

אז יש לי חבר ותיק שהיה זמר חתונות מוביל וחטף בומבה בחתונה שלו עצמו, ואם הוא רוצה שיזדהה, נדמה לי אפילו שנסע למיון אבל לא סגור על זה,

ויש אבא שבחתונת ביתו היחידה הופענו עם אברהם פריד וחמש דקות לאחר תחילת ההרקדה פתח את הראש ממצלמת רחף והובהל למיון, ותאמינו לי שיש עוד. בסדר, אז תאונות קורות, אבל למה להוסיף אליהן עוד סיכויים לאסונות בכוח וביוזמה יומיומית שלנו???

ולמה התעוררתי? כי ראיתי עכשיו סרטון מבר מצווה בה החתן נפל על הראש ואושפז עם חשש לזעזוע מוח. חברים בבקשה!!!

==

יחיאל גרינברג הוא מנהל להקת החתונות 'להבה'

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות