דוברו של יהודה גליק: "לחצו על יהודה לקום מהשבעה ולהגיע להצבעה"

יממה אחרי סערת הקיזוזים, סעדיה גורדצקי, דוברו של חבר הכנסת יהודה גליק מספר כי גורמים פוליטיים לחצו על גליק לקום מהשבעה על רעייתו בכדי שיגיע להצביע על חוק המרכולים

(תמונה ראשית: הדס פרוש/ פלאש90)

יממה אחרי סערת הקיזוזים, סעדיה גורדצקי, דוברו של חבר הכנסת יהודה גליק שרעייתו יפי נפטרה אתמול והלוויתה נערכה בשעות הצהריים, מספר כי גורמים פוליטיים לחצו על גליק לקום מהשבעה על רעייתו בכדי שיגיע להצביע על חוק המרכולים, שכאמור נדחה בשבוע בגלל הקושי של הקואליציה לייצר רוב.

בתכנית הבוקר ברדיו 'גלי ישראל', אמרה המגישה מעיין אדם לגורדצקי: "אני קיבלתי מידע מהימן על כך שגורמים פוליטיים ניסו להקים את יהודה גליק מהשבעה כדי להגיע להצבעה".

ערוץ 2: דרעי ניסה להקים את גליק  מהשבעה

לאחר מספר שניות של שתיקה מצידו השיב גורדצקי: "אני יכול לאשר לך את המידע הזה. א' כי זה כבר דווח במהדורה של חדשות 2, וגם אורן חזן צייץ בטוויטר שיש לחצים כאלה. אני כמובן לא אפשר מי ומה ומכיוון מי מגיעים הלחצים, אבל זה מצער אותי ממש".

הבוקר פרסמה כתבת חדשות 2 דפנה ליאל כי שר הפנים אריה דרעי שוחח אמש עם רב מעתניאל על מנת לבדוק איך אפשר "לשחרר" את גליק להצבעה על חוק המרכולים, לאחר שלא נמצא לו קיזוז;דוברו של הח"כ: "ניסו להקים אותו מהשבעה". מלשכת דרעי סירבו להגיב

כזכור, אתמול התעוררה סערה לאחר שיו"ר סיעת 'המחנה הציוני' ומרכז האופוזיציה, חבר הכנסת יואל חסון, הודיע כי למרות פטירת רעייתו האופוזיציה לא תתקזז עם יהודה גליק בהצבעה על חוק המרכולים.

גורמים רבים במערכת הפוליטית, גם חבריו של חסון למפלגה, זעמו על החלטתו. בסופו של יום ההצבעה נדחתה בגלל קושי של הקואליציה לייצר רוב.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות