יריית הפתיחה: אלי ישי בבשורה משמחת למצביעיו

באירוע גדול שנערך בסוף השבוע האחרון הודיע יו"ר מפלגת 'יחד', השר לשעבר אלי ישי, על ריצת המפלגה בבחירות המוניציפליות הקרובות ולבחירות בכנסת הבאה

יריית הפתיחה: אלי ישי בבשורה משמחת למצביעיו
  (צילום: ויקטור מזוז)

באירוע גדול שנערך בסוף השבוע האחרון הודיע יו"ר מפלגת 'יחד', השר לשעבר אלי ישי, על ריצת המפלגה בבחירות המוניציפליות הקרובות ולבחירות בכנסת הבאה.

במהלך הערב גילה ישי כי הצליח, לכסות את כל החובות שנוצרו אחרי הבחירות האחרונות בסופן מפלגתו לא הצליחה לעבור את אחוז החסימה ולהיכנס לכנסת.

​​בנאומו הכריז ישי על פתיחת המערכה המוניציפלית, וכי תנועת 'יחד' נערכת להתמודד ברוב הערים והמועצות, כאשר הדגל המרכזי עליו תרוץ המפלגה הוא נקיון כפים, ומחויבות אמיתית לציבור, לקדש שם שמים.

"מי היה מאמין שנגיע לרגע הזה כאשר עול החובות מאחורינו", אמר ישי. "לאחר הבחירות אנשים כבר הספידו את התנועה, אבל אתם האמנתם ביושרה, בדרך, באמת, ונתתם את עצמכם למענה, למרות כל מה שעבר, וב"ה היום אנחנו כבר נערכים לבחירות הבאות ביתר עוצמה וכח".

"אני בטוח שלא נאכזב אתכם, יחד תהיה בכנסת הבאה,​ וברשויות המקומיות", הצהיר ישי.​" הקול הישר ונקי הכפיים, שמקדש שם שמים, שמחויב אך ורק למען הציבור, בלי אינטרסים אישיים, ישמע בבחירות הבאות.​ ​​לציבור כבר נמאס להשלים עם זה שבכדי לקבל את העזרה האישית ​שהם נזקקים לה, להנחה בארנונה, לבטל דו"ח לא מוצדק, לעזור להם לקבל היתר בנייה, ​שיפנו להם את הזבל, ​לא יתכן שבשביל לקבל את הצרכים הבסיסים שמגיע ​לכל אחד, צריך פרוטקציות ומקורבים".

"היום יותר מתמיד אני רואה בכל מקום שאני מגיע, את האהבה, את התמיכה, את הגיבוי, את ההבנה, את הגעגוע, ואני בטוח שאנחנו נגשים להם את החלום הזה​".​

הרב מאיר מזוז, מנהיגה הרוחני של המפלגה, אמר כי "האמת סופה לנצח, 'גם בגין' אמר הרב, הפסיד פעם אחר פעם בבחירות, ובסוף היה ראש ממשלה והכי טוב שהיה לעם ישראל".

הרב מזוז שיבח את צניעותו של ישי, והעיד על יושרו ונקיון כפיו: 'ישי' בגימטרייא בדיוק 'נקי כפיים' (320) וזה לא במקרה".

בדבריו הזכיר הרב מזוז את הפרצות שנפרצו לאחרונה בשמירת השבת בציבורית ובכותל הרפורמי: "אם השבת הייתה המצאה אירופאית, היו מתגאים בה ומתפארים בה, אבל בגלל שזה משהו יהודי שלנו, אנחנו מתביישים בזה?! צריך להתגאות שיש לנו את השבת, אומות העולם מתקנאים בנו!".​

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

9 תגובות
הצג את כל התגובות