כבוד למגזר: כדורסלנית השנה:סרוגה ובוגרת אולפנא

נעמה שפיר, כדורסלנית מכבי אשדוד, בוגרת אולפנית 'אמונה' זכתה אמש בפרס כדורסלנית השנה. כדורסלן השנה: עומרי כספי המשחק באלופת הNBA. בכדורגל נבחר תומר חמד

כבוד למגזר: כדורסלנית השנה:סרוגה ובוגרת אולפנא
  כדורסלנית השנה. נעמה שפיר (צילום: מכללת טולדו)

טקס פרסי הספורט הישראלי לשנת 2017 נערך אמש (שלישי) בתיאטרון 'הבימה' בתל אביב', במהלכו נבחרו הספורטאים הישראלים שהצטיינו בשנה הלועזית החולפת.

בנוסף, שרת התרבות והספורט, מירי רגב, העניקה לבעלי קבוצת הכדורגל מכבי חיפה, יעקב שחר, את פרס מפעל החיים כהוקרה על פעילות מצטברת בתחום הספורט בישראל.

בפרס ספורטאי השנה בכדורגל, זכה חלוץ קבוצת ברייטון האנגלית, תומר חמד. חמד, שלא הגיע בגל עומס משחקים בליגה האנגלית, שלח ברכה מצולמת בה הוא אמר: "נמנע ממני להגיע בעקבות עומס משחקים, אבל היה חשוב לי לשלוח את התודה. אין הרגשה טובה יותר מלקבל כזה פירגון". בפרס כדורגלנית השנה זכתה לי פלקון.

בכדורסל – עמרי כספי ונעמה שפיר

בפרס כדורסלן השנה זכה שחקן גולדן סטייס ווריורס עומרי כספי, שאמר: "מודה מקרב לב לכולם על כל התמיכה והאהבה. נקווה ש-2018 תהיה מוצלחת אפילו יותר".

מי שכאמור זכתה בפרס כדורסלנית השנה, היא הכדורסלנית הסרוגה נעמה שפיר, שזכתה באליפות עם מכבי אשדוד.

שפיר היא בוגרת אולפנית 'אמונה' ומנהלת אורח חיים דתי. שפיר נולדה בשכונת נווה שאנן שבחיפה, בצעירותה עברה עם משפחתה ליישוב הקהילתי הדתי הושעיה בגליל התחתון.

שפיר עלתה לכותרות בעקבות מאבק שהובילה כאשר במהלך 2011 החליטה פיב"א אירופה לא להתיר לשפיר ללבוש חולצה, שמכסה את כתפיה, מתחת לגופיית המשחק במשחקי נבחרת ישראל, זאת בניגוד למשחקיה בליגת המכללות.

ביוני 2011 דחה בית הדין לערעורים של פיב"א את העתירה של איגוד הכדורסל בישראל בנושא ולבסוף שיחקה שפיר באליפות אירופה עם שרוולים אלסטיים קצרים שכיסו את כתפיה, בהתאם לפשרה שהושגה עם פיב"א.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

10 תגובות
הצג את כל התגובות