עירית לינור לריבלין: "חתיכת חצוף, מי אתה?"

אשת התקשורת, הרדיו והטלויזיה, עירית לינור, יצאה במתקפה חזיתית נגד נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, בעקבות דבריו לפיהם הוא תומך ומעודד את ההפגנות "נגד השחיתות" וכי "אין תחליף לככרות העיר האמיתיות"

עירית לינור לריבלין: "חתיכת חצוף, מי אתה?"
  עירית לינור (צילום: יח"צ)

אשת התקשורת, הרדיו והטלויזיה, עירית לינור, יצאה הערב (שלישי) במתקפה חזיתית נגד נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, בעקבות דבריו לפיהם הוא תומך ומעודד את ההפגנות "נגד השחיתות" וכי "אין תחליף לככרות העיר האמיתיות".

במסגרת תכניתה בגלי צה"ל, תקפה לינור את ריבלין ואמרה: "ראש ממשלה נבחר באופן דמוקרטי והרכיב קואליציה באופן דמוקרטי. לעומת זאת יש לנו עוד פונקציה ישראלית שזה הנשיא שנבחר בהצבעה בכנסת על ידי 120 חברי כנסת".

לינור המשיכה ואמרה כי "רובי ריבלין קורא לאזרחי ישראל לצאת להפגנות לנוכח המצב הנורא במדינה. אין שום מצב נורא במדינה".

"כבוד נשיא המדינה קורא למרי אזרחי נגד ממשלה נבחרת ושאנשים ילכו לזעוק בכיכרות כי המצב פה בלתי נסבל? אני אגיד לך מה בלתי נסבל אדוני הנשיא, שאתה לא שחקן פוליטי ובתור פוליטיקאי היית תמיד פוליטיקאי כושל ביותר".

בשלב הזה החמירה לינור את הטון ואמרה: "הדבר היחיד שהצלחת להגיע אליו זה משרת שר זוטרה, ובתור נשיא וסמל ישראלי אתה קורא לאזרחי ישראל לצאת לרחובות? על מה? חתיכת חצוף, מי אתה? יש קלפי. רובי ריבלין לא הצליח לראות את הצד המצליח של הקלפי מרוב שהוא כושל, תתבייש".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

69 תגובות
הצג את כל התגובות