מלכת היופי יצאה נגד הכריסמס וחטפה מהרשת

מלכת היופי של ישראל לשנת 2017 החליטה לצאת נגד איחולי הכריסמס ועל אף הביקורת הקשה שחטפה מהגולשים, חזרה והסבירה: "לא מצטערת לרגע על זה שאני יהודייה ושזה לא החג שלי"

מלכת היופי יצאה נגד הכריסמס וחטפה מהרשת
  (צילום מתוך אינסטגרם/ rotem_rabi27@)

רתם רבי, מלכת היופי של ישראל לשנת 2017 המתחזקת חשבון אינסטגרם עם למעלה מ30 אלף. החליטה לפרסם בסטורי שלה פוסט בו יצאה נגד המנהג שאימצו חלק מהיהודים בארץ ובעולם לאחל 'מרי כריסמס', ברשתות החברתיות שברשותם.

"הסבר לכך שכל היהודים למיניהם מעלים פוסטים של מרי כריסמס שמח?" שיתפה רבי וכתבה "לא זכור לי שמישהו איחל לנו ראש השנה שמח וכל כך דאג להתגאות בזה. תהיו גאים במה שאנחנו ובחגים שיש לנו ולא לאחרים". דעתה של רבי על האיחולים הובילה לביקורת רבה מצד עשרות גולשים שתקפו את דעתה ואף הובילו אותה לפרסם הודעת התנצלות.

"דת לא בוחרים"

לפני מספר שעות פרסמה רבי פוסט נוסף בו הסבירה: "אני חיה בירושלים לצד כל הדתות ויש לי חברים מכל הדתות שאני מאוד אוהבת! ומכבדת. דיברתי על ההתנהלות שלנו כיהודים ולא חס וחלילה נגד דת אחרת, מה לעשות שדת לא בוחרים ונולדים אליה". לסיכום הבהירה "אני לא מצטערת לרגע על זה שאני יהודייה ושזה לא החג שלי ושאין לי שום סיבה לחגוג אותו, והייתי שמחה אם היינו כעם יותר גאים בזה ומראים את זה- במיוחד ברשתות החברתיות. מצטערת אם הסטטוס התפרש בצורה לא נכונה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

19 תגובות
הצג את כל התגובות