מיכאלי: אלוהים מענישה את אורי אריאל

בשל שנת הבצורת ואי ירידת הגשמים, ארגן משרד החקלאות בראשות השר אורי אריאל  תפילת המונים למען הגשמים בכותל המערב. מנגד, תוקפת חה"כ מרב מיכאלי את יוזמתו של השר וטוענת כי א-לוהים מעניש אותו

בשל שנת הבצורת ואי ירידת הגשמים, ארגן משרד החקלאות בראשות השר אורי אריאל  תפילת המונים למען הגשמים בכותל המערבי במעמד הרבנים הראשיים לישראל. מנגד, תוקפת חה"כ מרב מיכאלי את יוזמתו של השר וטוענת כי א-לוהים מעניש אותו.

"תפילה לגשם? אלוהים עוזרת למי שעוזר לעצמו ועושה את העבודה שלו", כתבה מיכאלי בחשבון הפייסבוק שלה, והוסיפה בפנייה אישית: "אורי אריאל. אתה לא עושה את העבודה שלך ומועל במשאבים שיש לך בשבילה- ושום תפילה לגשם לא תסתיר את זה".

תפילה לגשם? אלוהים עוזרת למי שעוזר לעצמו ועושה את העבודה שלו, אורי אריאל. אתה לא עושה את העבודה שלך ומועל במשאבים שיש לך בשבילה ושום תפילה לגשם לא תסתיר את זה.

‎Posted by ‎Merav Michaeli מרב מיכאלי‎ on‎ ראשון 24 דצמבר 2017

התפילה שתתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 15:30 ברחבת הכותל המערבי, תיערך במעמד הרבנים הראשיים לישראל הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף והגאון רבי דוד לאו, ראשי ההתיישבות וראשי הארגונים החקלאים.

שר החקלאות אורי אריאל אמר כי "לדאבוננו, לאחר ארבע שנות בצורת ירדו עד כה מעט גשמים שהם פחות מהממוצע הרב שנתי והחורף הנוכחי מסתמן כשחון, אני קורא לכל הציבור לקחת חלק בתפילה ב י' בטבת שכידוע הינו יום תענית, בכותל המערבי, ולהביא מטריות כי ביחד נקרע את שערי השמים".

השר אריאל הוסיף כי "בשנה האחרונה פעלנו רבות כדי להיטיב עם מצבם של החקלאים בתחום המים, הורדנו את מחיר המים השפירים בכ- 20%, גיבשנו עם משרד המים והאנרגיה ויחד עם משרד האוצר מתווה שאומץ על ידי רשות המים לפיו לא יהיה קיצוץ ללא פיצוי ובמקביל משרד החקלאות פועל להשקיע בגידולים חוסכים במים והכוונת המים למטעים על פני גידולי שדה תוך עידוד חקלאים לעבור לשימוש יעיל במים ונמשיך לעשות מאמצים כדי להטיב עם החקלאים".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

3 תגובות
הצג את כל התגובות