לראשונה: עמנואל שילה עובר למסך

החל מהשבוע הקרוב עורך בשבע, עמנואל שילה עובר לראשונה מהעיתונות הכתובה למסך עם תכנית חדשה בהנחייתו בערוץ הידברות 

לראשונה: עמנואל שילה עובר למסך
  (צילום: יחצ)

לאחר שנים בעיתונות הכתובה עורך בשבע, עמנואל שילה עובר לראשונה למסך. החל מיום ראשון הקרוב לאחר שיעורו השבועי של הרב זמיר כהן (בשעה 23:00) תשודר בערוץ הידברות תכנית חדשה בהנחייתו.

תוכניתו "מאחורי המיקרוסקופ", תעסוק בקשר העמוק בין התורה לעולם המחקר והאקדמיה, התוכנית תכלול 13 פרקים, ותעסוק בקשר העמוק המתקיים בין התורה לעולם המחקר והאקדמיה, על ידי קיום ראיונות עם מגוון אנשי תורה ואמונה, שלזכותם נזקפות שנים רבות של עיסוק מחקרי ואקדמי מוערך ומפורסם. בין המרואיינים בתכנית ניתן למצוא את: ד"ר מיכאל אבולעפיה – פסיכיאטר ילדים ונוער, הרב ד"ר מנחם חיים בראייר – סגן המנהל הרפואי בבית החולים 'מעייני הישועה', נשיא מכון לב לשעבר פרופ' נח דנא פיקארד ועוד רבים וטובים נוספים.

מערוץ הידברות נמסר: "אנו מאוד שמחים על עליית התוכנית. היא עשויה היטב, מחכימה ומרתקת. הקשר בין התורה למדע הוא אדיר, ואנחנו שמחים להעשיר את השיח אודותיו. להנחיית התוכנית נבחר עורך 'בשבע' עמנואל שילה מכיוון שהוא אדם מעמיק, תורני ואמוני, שעולם התורה מחד, וחכמת העולם מאידך, דרים אצלו בכפיפה אחת".

מעמנואל שילה נמסר: "נהניתי ולמדתי הרבה גם מהמפגש עם המרואיינים, אנשי אמונה ואקדמיה ממגוון רחב של תחומים, וגם מחוויית העבודה המשותפת עם צוות התכנית. אני מברך על ההחלטה של ערוץ הידברות להפיק תכנית מעמיקה מהסוג הזה, ומודה על האמון שניתן בי להוביל אותה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות