"אנשים התלהבו" 400 חניכות הדליקו את תל אביב

400 חניכות בחבריא ב' בתנועת הנוער אריאל יצאו אמש "להדליק את האיר ללא הפסקה". במהלך פעילות במסגרת מסע המושבות בעיר תל אביב, הדליקו החניכות נרות חנוכה במאות מוקדים ובתי עסקים בעיר

"אנשים התלהבו" 400 חניכות הדליקו את תל אביב
  מדליקים את תל אביב (תנועת אריאל)

חנוכה תשע"ח בסרוגים. 400 חניכות בחבריא ב' בתנועת הנוער אריאל יצאו אמש "להדליק את העיר ללא הפסקה". במהלך פעילות במסגרת מסע המושבות בעיר תל אביב, הדליקו החניכות נרות חנוכה במאות מוקדים ובתי עסקים בעיר. החניכות, הסבירו לסועדים ולמבקרים בחנויות לאחר ההדלקה אודות החג ומנהגיה והטיבו להסביר את היותה רלוונטית בזמן הזה כמו בימים ההם.

קודם לכן, במהלך היום הקימו החניכות "אוהלי חנוכה" בפארקים ציבוריים בעיר עם תחנות הפעלה שונות ומגוונות המסבירות את מהות החג לילדים ונוער שנמצאים בחופש. "היה מדהים לראות את עשרות הנערים עם האופניים סקייטבורד עוצרים להפוגה לשמוע ללמד ולשחק עם חברים בהפעלות שיצרנו שלימוד אודות החג".

מדליקים את תל אביב (תנועת אריאל)

זכות גדולה להיות חלק מהמהלך המדהים הזה

מירב חלימי מלווה חב"ב בתנועה סיפרה " כי האווירה הייתה מטורפת. עוצמות שקשה לתאר. אנשים התלהבו מהחיות של החניכות וזה עושה להם טוב בלב. פשוט הגענו  את החיבור באמצעות דיברו עם "עם ישראל" וזה עבד. היו שיחות שגלשו מעבר לחצי שעה על מהות החג, על הזהות היהודית שלנו ועל הדברים שמאחדים אותנו כעם".

רננה קופר ממארגנות המסע סיפרה כי "הפשטות והרצון האמיתי של החניכות להוסיף אור ולהרבות בטוב בפרט בימי החנוכה מחזקים ומעניקים כוחות. זו זכות גדולה לנו להיות חלק מהמהלך המדהים הזה"

גם היום, צפויות החניכות להמשיך בפעילויות התנדבויות בתל אביב, בביקור קשישים בבתי אבות וחולים המאושפזים בבתי החולים בעיר. 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות