"מביש": מתקפה ברשת נגד הרב יובל שרלו

הרב יובל שרלו העלה לעמוד הפייסבוק שלו פוסט מפורט בו הא הסביר מדוע בכוונתו להגיע לנאום בעצרת השמאל במוצאי שבת וחטף אש מהגולשים: "תגיש את הלחי השניה"

"מביש": מתקפה ברשת נגד הרב יובל שרלו
  (צילום אורן נחשון/פלאש90)

ראש ישיבת ההסדר 'אורות שאול' ברעננה, הרב יובל שרלו, הודיע לפני זמן קצר (רביעי) על כוונתו לנאום בהפגנה שתיערך במוצאי שבת הקרובה בכיכר רבין, הפגנה שבעיני רבים נתפסת כהפגנת השמאל נגד ממשלת נתניהו, ומוביליה הם אלדד יניב ופעילי שמאל נוספים.

הרב שרלו העלה לעמוד הפייסבוק שלו פוסט מפורט ובו הסבר מדוע אחרי כל ההתלבטויות וההסתייגיות הוא החליט להשתתף בהפגנה, וזכה לביקורת חריפה ולהאשמות קשות מצד גולשים רבים.

יורה בתוך הנגמ"ש

"אתה משלה את עצמך ופשוט יורה בתוך הנגמ"ש", כתב לו אחד הגולשים. "ההפגנה הזאת היא פוליטית ותו לא ואין שום קשר בינה לבין התנגדות לשחיתות, שכן מארגניה מושחתים בעצמם. תמהני היכן היו כל ההמונים הללו כאשר ראש ממשלה (שרון) נחשד בלקיחת שוחד במיליוני (!) דולרים?".

גולש אחר שבחר להתבטא באופן קשה יותר כתב לרב שרלו: " לא עניין את (הרב; ג"ע) יובל שרלו לעמוד לצד מפגיני דרום תל אביב, הרי ההפגנות שלהם לא משודרות בשידור ישיר בכל הערוצים. הכי כיף לקבל עוד איזה רבע הכרה מהפריבילגים ברוטשילד שנאבקים בכל הכוח לשמר את הכוח העודף שלהם תוך רמיסת הכרעת הבוחר הישראלי. הכי כיף רוטשילד. קרוב, עשיר, אליטיסטי ועם הרבה יחסי ציבור. מעניין מה יהודה המכבי היה אומר על "לא רוצים למות בשירות הציונות". הרבה דברים יהיו ברוטשילד במוצ"ש, אור וגבורה בטוח שלא".

הרב שרלו השיב לאותו גולש: "אני מודה לך על דברי המוסר האלה". בתגובה לדברים של הרב שרל, כתב לו אחד הגולשים: "תגיש את הלחי השנייה. זה יותר מגניב".

גולש אחר התבטא בחריפות וכתב: "מביש לראות אותך לצד נוכלים ורמאים, לצד אנשים אנטי דמוקרטים".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

18 תגובות
הצג את כל התגובות