בעקבות דבריו: אלפים חתמו על העצומה להשעות את אברי גלעד

אלפי פניות נשלחו לרשת 13 ולרשות השנייה בדרישה להשעות את אברי גלעד, בעקבות תמיכתו בתגובתם של המתיישבים "קרא בגלוי לפגיעה בחפים מפשע" הסבירו יוזמי העצומה

אלפים חתמו על העצומה להשעות את אברי גלעד
  (צילום: אורן נחשן/פלאש90)

כשבוע לאחר דבריו בתכנית הבוקר ברשת, אברי גלעד לא מתנצל וממשיך לקבל אש מכל הכיוונים. כבר 20 פניות שונות קיבלו רשת והרשות השנייה בעקבות תמיכתו בהתנהלות המתיישבים בכפר קוסרא. אליהן מצטרפת בימים האחרונים עצומת רשת, הקוראת להשעות את גלעד מתפקידו עד שיחזור בו.

העצומה הצליחה לצבור כבר 3,461 חתימות, מתוך 4,000 המעוניינים להשעות את גלעד מהמסך בעקבות דבריו. "אברי גלעד קרא בגלוי לפגיעה בחפים מפשע, אחרי שקבוצת מתנחלים ירתה למוות בחקלאי פלסטיני מהכפר קוסרא" הסבירו יוזמי העצומה. "דברי ההסתה של גלעד עברו ללא תגובה, וביום שני מתנחלים חזרו לכפר קוסרא ופצעו עוד חקלאי פלסטיני באופן אנוש – האם צריך יותר מזה כדי להפסיק לתת במה להסתה הפרועה?!".

(צילום מסך)

בהמשך ציינו בהסבר לעצומה כי "פלסטינים נעצרים על פוסטים בפייסבוק שמאחלים בוקר טוב בגלל טעויות בתרגום, אבל אברי גלעד ממשיך לשדר כאילו לא קרה כלום, ומסרב להתנצל על דבריו. בואו נשלח אימייל ישיר לנציב תלונות הציבור של הרשות השניה ולמנכ״ל רשת בדרישה להשעות את אברי גלעד, עד שיחזור בו" סיכמו.

 

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

17 תגובות
הצג את כל התגובות