צפו: מסדר צבאי בקבר יוסף בשכם

לראשונה מאז נסיגת צה"ל מקבר יוסף: יחידת 'הגמר שומרון' קיימה הלילה את אימון הסיום שלה בצעידה רגלית שהתחילה מאיתמר והסתיימה בקבר יוסף שבשכם

צפו: מסדר צבאי בקבר יוסף בשכם
  המשתתפים במסדר הצבאי (צילום: רועי מדי)

לראשונה מאז נסיגת צה"ל מקבר יוסף: יחידת 'הגמר שומרון' קיימה הלילה (שלישי) את אימון הסיום שלה בצעידה רגלית שהתחילה מאיתמר והסתיימה בקבר יוסף שבשכם.

למעשה, מאז נסיגת כוחות צהל מקבר יוסף לא התקיימה כניסה רגלית לקבר יוסף. הלילה תושבי השומרון. כולם חלק מגדוד הגמר החדש שהוקם כולו מתושבי השומרון – נכנסו למתחם וערכו ליד מסדר צבאי.

דגן: "עשיתם היסטוריה- החזרתם את כבוד האומה"

וסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון צעד פנימה יחד עם החיילים, ואמר:  "להיות כאן בקבר יוסף במקום הקדוש הזה עם הלוחמים היקרים, של גדוד ההגמר של השומרון ששומרים על הבית כפשוטו. תרתי משמע גם על הבית הלאומי של כל עם ישראל. לב ארץ ישראל והשומרון וגם על הבית שלהם של תושבי השומרון יחד עם הקצינים במילואים של חטיבת שומרון וסגל הפיקוד של חטיבת שומרון זה דבר מרגש".

אני באופן אישי הצטמררתי כששרנו פה התקווה בטקס הצבאי. בקבר יוסף בלב שכם. במלא אופטימיות במלא כוחות צה"ל יתחזק מהמקום הזה של קבר יוסף הצדיק וגם בבניין ארץ ישראל".

מהשמרון נמסר כי גדוד ה'הגמר' המיוחד הוקם כחלק ממחשבה שבשעת חירום הדבר הנכון ביותר הוא שתושבי השומרון הנמצאים במקום הקרוב ביותר למקום – יגנו על ביתם.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות