הח"כית הדתייה התראיינה בשבת ועוררה סערה

יו"ר סיעת 'הבית היהודי', חברת הכנסת שולי מועלם, התראיינה במהלך השבת באירוע 'שיחה עיתונאית', אירוע המקביל ל'שבתרבות' ועוררה סערה ברשת

יו"ר סיעת 'הבית היהודי', חברת הכנסת שולי מועלם, התראיינה במהלך השבת באירוע 'שיחה עיתונאית', אירוע המקביל ל'שבתרבות' ועוררה סערה ברשת.

עיתונאי ynet, אטילה שומפלבי העלה במהלך השבת תמונה של מועלם מהראיון שהעניקה לו. התמונה כאמור גרפה בקורת רבה נגד מועלם וגולשים רבים, חילונים ודתיים, תהו כיצד ח"כית דתייה מתראיינת בשבת. בתגובה לביקורות על מועלם השיב שומפלבי כי מדובר ב'שבתפון'- מקרופון שפותח על ידי מכון 'צומת' שלכאורה מותר להשתמש בו בשבת.

ראוי לציין כי התמונה בה נראית מועלם משתתפת באירוע עיתונאי בשבת הועלתה בשעות הבוקר המוקדמות, וגם אם הלכתית הדבר מותר הרי שיש כאן טעם לפגם. בנוסף, בקבוצות וואטסאפ רבות נמתחה בקורת על מועלם, לפיה גם אם ההיתר ההלכתי של השימוש במקרופון מותר הרי מדובר בזילות השבת.

חברת הכנסת שולי מועלם סירבה להגיב לידיעה

בתוך כך, במהלך השיחה התייחסה מועלם לחקירות נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ואמרה כי "אני חושבת שראש ממשלה שמקבל כתב אישום לא יכול להמשיך לכהן בתפקידו. עם זאת, רק כשיוגש כתב אישום נראה מה יהיה". על חוק ההמלצות שעורר סערה גם בתוך הקואליציה אמרה מועלם: "לא היינו מציעים את חוק ההמלצות, אבל לאחר שזה הגיע – תמכנו. אני לא שותפה לבכי ולנהי על קריסת הדמוקרטיה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

13 תגובות
הצג את כל התגובות