לאחר ששוחח עם קובי פרץ: הלך לעולמו החולה הסופני

שמעון לנקרי, חולה סרטן במצב סופני הלך לעולמו אמש, זאת לאחר שהיה קרוב מתמיד להגשים את משאלתו האחרונה ושוחח בשבוע שעבר עם הזמר האהוב עליו קובי פרץ אותו חלם לפגוש

סוף עצוב: החולה הסופני לא זכה לפגוש את קובי פרץ
  (צילום: Roni Schutzer/FLASh90)

לאחר שבשבוע שעבר הזמר קובי פרץ , ערך שיחה מרגשת מהכלא עם שמעון לנקרי, חולה סופני שמשאלתו האחרונה היתה לפגוש אותו. אמש (שבת) החלום נגמר בסוף עצוב ושמעון הלך לעולמו ממחלת הסרטן הקשה שהתפרצה בגופו.

"שמעון חולה כחודשיים והמחלה מתקדמת במהירות מטורפת בגופו", סיפרה בשבוע שעבר לynet עורכת הדין לירון נחום, שעשתה את מיטב המאמצים  להגשים את משאלתו של לנקרי. לדבריה: "שמעון תמיד אהב את קובי פרץ. כל החיים הוא אהב להקשיב לו במונית. בימים האחרונים שמעון מבקש רק לפגוש אותו, זו אולי המשאלה האחרונה שלו ופנינו לכולם כדי שיאפשרו לו להגשים אותה".

לאחר מאמצים קובי פרץ ערך בשבוע שעבר שיחת טלפון מרגשת עם לנקרי ז"ל. במהלך השיחה בירך אותו פרץ ואמר : "אני אעשה כל מה שאפשר כדי לבוא אליך ולשמח אותך. כל עוד זה תלוי בי, גם אם היית בחו"ל הייתי לוקח טיסה ובא אליך". בתום השיחה אמרה סימה לנקרי: "זה היה החיוך הראשון של שמעון מאז שהוא חלה".

דובר השב"ס, גונדר־משנה אסף ליברטי, הסביר: "לפי התקנות לא ניתן להוציא את האסיר מתוך הכלא לביקור מעין זה. לאור מצבו הרפואי של החולה, החלטנו לפנים משורת הדין לקיים שיחת טלפון בין החולה לבין האסיר".

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות