בעצת הרב: התאריך המיוחד בו תינשא מלכת היופי

כשבועיים אחרי הצעת הנישואין המרגשת שקיבלה ברחבת הכותל, מלכת היופי המתחזקת- מור ממן חושפת את התאריך המיוחד בו תינשא לבחיר ליבה

בעצת הרב: התאריך המיוחד בו תינשא מלכת היופי
  (צילום מתוך אינסטגרם/ mormaman3007@)

כשבועיים בלבד אחרי הצעת הנישואין המרגשת שקיבלה ברחבת הכותל, מלכת היופי המתחזקת, מור ממן חושפת את התאריך המיוחד בו תינשא לבחיר ליבה- פרנק ישראל אמסלם.

פרנק איש עסקים בן 35, עלה לארץ לפני כשנה וחצי מצרפת והתחזק גם כן בעקבות ההיכרות עם ממן, שלפני כחצי שנה החלה בתהליך חזרה בתשובה . השניים החליטו להתארס, לאחר 4 חודשי היכרות ותוך שבועיים בלבד כבר הספיקו להתייעץ עם רב ולסגור על תאריך לחתונתם.

היום חשפה הכלה הנרגשת בחשבון האינסטגרם שלה, כי התאריך שנבחר בעצת הרב הוא ה-18.1.2018 המסמל פעמיים חי. על פי הדיווחים ב'מאקו' גם אולם, שף ואפילו שמלה הספיקו לסגור הזוג המאושר.

השף רושפלד נבחר לבשל בחתונה הכשרה

על פי הדיווח בעוד פחות מחודשיים, תערך חתונתם במתחם האירועים "ריי". בעוד שהשף שנבחר לבשל בחתונה הכשרה למהדרין, יהיה לא אחר מהשף יונתן רושפלד, שיצטרך לשים את דעותיו האישיות והביקורתיות על אוכל כשר בצד לטובת הזוג המתחזק.

כיאה למלכת יופי לשעבר, על שמלת הכלה  יופקד מעצב העל אלון ליבנה, שעיצב בין היתר שמלות לביונסה, ליידי גאגא ועוד רבות ומפורסמות. אנחנו צופות שמלת כלה קלאסית ומעוררת השראה באופק.

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות