עצומת רשת חדשה ברשת: הדלקת משואה ופרס ישראל לצופית גרנט

בזמן שהסדרה שלה 'אבודים' ממשיכה לרגש אלפי צופים, צופית גרנט עומדת כרגע במרכז עצומת רשת- הקוראת להעניק לה פרס ישראל ובנוסף לתת לה להדליק משואה

האם צופית גרנט בדרך לקבל פרס ישראל?
  תזכה לקבל את הבשורה? (צילום מסך מתוך 'אבודים'/ רשת 13)

בעוד שיש אלפי צופים בבית שנהנים, מתרגשים ומערכים את תכנית החיפושים "אבודים". יש שהגדילו לעשות והחליטו לפתוח עצומה, הקוראת להעניק לצופית גרנט לא פחות מפרס ישראל והדלקת משואה כאות הוכרה לפועלה.

"צופית גרנט היא דמות להערצה ואישה צדיקה שכל כולה לב אחד גדול, שעושה אור בחיים, ונותנת תקווה חדשה ועזרה לכל כך הרבה אנשים" הסבירו בעצומה שרצה בימים אלה ברשת. "נכון לחודש נובמבר 2017, משודרת העונה העשירית של הסדרה אשר צריכה חייבת ומוכרחה לקבלת כלת פרס ישראל על פועלה לעזרה לזולת, לקהילה ולעם היהודי וכמו כן הגברת צופית גרנט היא האישה הראויה לאות כבוד להדלקת המשואה בטקס יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, כהוקרה על עשייתה ופועלה העשיר והמבורך" כתבו בעצומה.

יצליחו להגיע ליעד?(צילום מסך של העצומה)

נכון לעשיו הצליחה העצומה, לגייס 2,264 חתימות מתוך 50,000. היוזמים הסבירו כי העצומה נועדה להראות לגורמים הגדולים בישראל-שלגברת גרנט, יש קהל מעריצים גדול בארץ ובחו"ל, אשר מסכים ותומך עם עמדתם להעניק לה את הכבוד. "לאחר שנגיע ל-50.000 אנשים הרשומים בעצומה, העצומה תשלח לגורמים הגדולים בתקווה שמישהו מהם ישוכנע" הסבירו. האם באמת יצליחו להגיע ליעד הנכסף? ולהוביל לכך שגרנט תתבשר שיש פרס או לפחות משואה לפועלה? אנחנו נמשיך לעקוב ולעדכן.

 

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

8 תגובות
הצג את כל התגובות