מתקפה חריפה על בנט: ליצן; קצין זוטר

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תקף הערב את השר נפתלי בנט בגלי צה"ל, ואמר: "בנט - קצין זוטר, חסר ניסיון, לא ניהל דבר". בהמשך סירב להתראיין מולו וכינה אותו "ליצן"

בעקבות האירוע בו קרא השר בנט  לאהוד ברק "הצייצן הלאומי", ראש הממשלה לשעבר תקף אותו הערב (רביעי) בגלי צה"ל, ואמר: "בנט – קצין זוטר, חסר ניסיון, לא ניהל דבר". עוד הוא הוסיף כי "לא רואים אותו מסתדר עם השביתות בחינוך, הוא מתחזה למומחה ביטחוני. כל מה שאמר לגביי – פייק ניוז".

ביום שלישי האחרון, התייצב יו"ר הבית היהודי ושר החינוך, נפתלי בנט,  לצידו של רה"מ בנימין נתניהו והגיב לקריאות ההתפטרות שמטיח בו רה"מ לשעבר אהוד ברק בעקבות פגישת פוטין ואסד. "שלום לצייצן הלאומי", כתב בנט בטוויטר, "ממתי מפגש של ראש ממשלה ישראלי עם מנהיג רוסיה אמור איכשהו למנוע פגישה דומה עם נשיא סוריה? האינטרסים שלנו אינם זהים".

"רצית למסור לאסד את הגולן כולו. טוב שנכשלת", הזכיר בנט, "קבעת שאסד ייפול תוך 3 שבועות". עוד ציין שר החינוך את האינתיפאדה שפרצה בימי כהונת ברק כראש הממשלה: "הותרת מדינה בלהבות. תמשיך לצייץ, נמשיך לנהל", סיכם.

תגובתו של בנט הגיע מכיוון שקודם לכן דרש ברק להעביר את נתניהו מכהונתו כראש ממשלה וכשר חוץ. "לפני 3 חודשים: פוטין ונתניהו על שפת הים השחור. אתמול: פוטין ואסד על שפת הים השחור. הים אותו הים ופוטין אותו הפוטין, אלה יחסי החוץ שלנו שנחלו כישלון חרוץ. להחליף את שר החוץ, ואת מי שמינה אותו, תקף ברק. אחד המגיבים הזכיר לברק את פגישתו כשר ביטחון עם פוטין באותו המקום ממש ורמז כי גם זו לא הניבה תוצאות.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות