"ח"כ מיקי זוהר נכנע לטרור השמאלני"

יו"ר הועדה לצדק חלוקתי, חבר הכנסת מיקי זוהר ביטל את השתתפותו של יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, בדיון בכנסת בנושא ההטרדות המיניות מצד ערבים כלפי בנות יהודיות

"ח"כ מיקי זוהר נכנע לטרור השמאלני"
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

יו"ר הועדה לצדק חלוקתי, חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) ביטל את השתתפותו של יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, בדיון בכנסת בנושא ההטרדות המיניות מצד ערבים כלפי בנות יהודיות.

כזכור גופשטיין זומן לדיון בוועדה אך בעקבות הזימון פנו חברי כנסת מהרשימה המשותפת וסיעת מר"צ לזוהר ודרשו לבטל את הזימון בטענה כי גופשטיין גזען. אמנם זוהר שיגר הערב מכתב לגופשטיין בו הוא מציע לו לשלוח נציג אחר של ארגון להב"ה ואף הסביר כי הוא נאלץ לעשות כך היות וחברי כנסת מהשמאל איימו "לפוצץ את הדיון", אלא שגופשטיין סירב לשלוח נציג אחר והודיע כי הארגון יחרים את הדיון בכנסת.

"עצוב שגם ח"כ זוהר נכנע לטרור השמאלני ולסתימת הפיות של אנשי מרצ והרשימה המשותפת", מסר גופשטיין ל'סרוגים'. לדבריו, "ארגון להב"ה לא ישתף פעולה עם החרמתו של גופשטיין ולא ישלח נציג אחר. מהכניעה של הועדה עולה כי לא יתקיים דיון אמיתי בבעיה ולא ינסו לפתור את התופעה של הטרדות בנות יהודיות על ידי ערבים. ארגון להב"ה ימשיך לפעול למען בנות ישראל בשטח ולא בדיוני סרק בוועדות, ויש להצטער שמיקי זוהר נרתע ונלחץ מחבורת שונאי ישראל שמאיימים על חברי כנסת מהימין ובמקום לקבל תגובה הולמת, נכנעים לדרשותיהם".

(צילום: מרים אלסטר/פלאש90)

מלשכתו של ח"כ זוהר נמסר ל'סרוגים' כי "אם יש מקום לארגונים כמו 'שוברים שתיקה' ו'בצלם' בדמוקרטיה הישראלית כך יש מקום גם לארגון להב״ה. אינני מבין את פשר העליהום המיותר הזה. עם זאת, לאור החשש כי הדיון החשוב והרציני אותו אני מתכוון לקיים בנוגע להטרדות מיניות כלפי נשים בפריפריה יהפוך לקרקס, החלטתי לבקש מארגון להב״ה לשלוח נציג אחר מטעמם במקום בנצי גופשטיין".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות