ההזמנה המפתיעה ששלחה גל גדות לנשיא רבלין

הוונדר-וומן הישראלית, גל גדות הזמינה את נשיא המדינה לחלוק איתה רגע מרגש במיוחד בהקרנת הבכורה לסרט 'ליגת הצדק' בכיכובה."את יקרה לנו הירושלמים עוד מתקופת הסדרה עספור" אמר רבלין לגדות

ההזמנה המפתיעה ששלחה גל גדות לנשיא רבלין
  (צילום: מארק ניימן/ לע"מ)

לאחר שנאם הלילה בפני האסיפה הכללית של הפדרציות היהודיות בלוס אנג'לס, עצר נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין לברך באופן אישי את הוונדר-וומן הישראלית, גל גדות שהזמינה אותו לחלוק עימה רגע מיוחד בהקרנת הבכורה של הסרט 'ליגת הצדק' בכיכובה שהתקיימה בעיר.

הנשיא אומנם לא הספיק להגיע לחלוק התרגשות בהקרנה עצמה, אך הבטיח לגדות להגיע למסיבה שנערכה לאחר הקרנת הבכורה- כדי לשמוח יחד איתה ועם חבריה לצוות.

מפגש פסגה ישראלי בלוס אנג'לס (צילום: מארק ניימן/ לע"מ)

"שגרירה אמיתית ואהובה של מדינת ישראל"

הנשיא עמד בהבטחתו ובדרכו חזרה למלון עצר לברך באופן אישי את גדות: "את יקרה לנו הירושלמים עוד מתקופת הסדרה ׳עספור׳, שאין ישראלית וירושלמית ממנה"  צחק רבלין והוסיף ״אני כל כך גאה ושמח לפגוש אותך כאן כשגרירה אמיתית ואהובה של מדינת ישראל, שמצליחה להציב אותנו גם בפסגות של העשייה הקולנועית העולמית בחן, בערכיות ובחיוך ישראלי".

גדות הנרגשת הודתה לנשיא ואמרה כי חיבוק ממנו, אפילו בארץ אחרת, גורם לה להרגיש בבית. היא הציגה בפני הנשיא את בכירי ההפקה של הסרט ושבה והודתה לו על המחווה המרגשת, בטרם עזב את המקום.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות