בגלל שינוי במתכון: נפתח חרם עולמי על שוקולד נוטלה

חובבי שוקלד נוטלה, הופתעו לגלות כי לאחרונה נעשו כמה שינויים רבי השלכות במתכון של הממרח האהוב והחליטו לפתוח בחרם כמחאה על כך

בשורות רעות לחובבי שוקולד נוטלה
  (צילום: שטארסטוק)

חובבי שוקלד נוטלה הרבים, הופתעו לגלות כי ללא כל הודעה רשמית מהחברה- הוחלט לאחרונה לעשות שינויים במתכון הסודי המרכיב את ממרח השוקולד האהוב בעולם. אגוזי הלוז המאפיינים את הטעם האהוב של הממרח יופחתו ויותר סוכר ושומן יוספו למתכון הסודי של הממרח. על פי המרכז להגנת הצרכן בהמבורג, גרמניה, שחשף את השינויים במתכון הסודי- שיעור אבקת החלב הרזה לטענתם עלה מ-7.5% ל-8.7%, ושיעור הסוכר עלה מ-55.9% ל-56.3%.

פררו, היצרנית האיטלקית של נוטלה לא הכחישה מצידה שנעשה שינוי במתכון, אך מתעקשת לשכנע כי "האיכות והערך התזונתי בנוטלה נשארו זהים".

חובבי הממרח הרבים, לא קיבלו את הטענה הזו והחליטו לפתוח בחרם על הממרח האהוב. זאת כמחאה על השינויים, שמתווספים לשמן הדקל שקיים כבר במוצר בעבר ונמצא כגורם אפשרי למחלת הסרטן.

במחאה תחת ההאשטג #boycottNutella ('להחרים את נוטלה') נראים שלל ציוצים ופוסטים זועמים על השינוי ואף הוכחות שונות לשינויים. "לא מספיק שוקולד נוטלה מתוק מספיק, אתם מחמירים את זה? איך אפשר שאיכות תישאר ללא שינוי אם תשנו את המתכון?" זעמה גולשת. אחר כתב  "איך אתם מעיזים להתעסק עם המתכון של נוטלה. תעזבו במנוחה את השוקולד הטוב".

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות