'רוצה לראות את עירית לינור ואראל סג"ל משותקים"

במסגרת פינתו 'הטוב, הרע והמכוער, בחר גבי גזית לכנות את הרכב פאנל 'הפטריוטים' המשודרת מדי ערב בערוץ 20, ואיחל להם להיות נכים. גזית אף כינה את שפטל 'השרץ שישדר אחריי'

'רוצה לראות את עירית לינור ואראל סג"ל משותקים"
  (צילום: משה שי/פלאש90)

במסגרת פינתו 'הטוב, הרע והמכוער, בחר השדר של רדיו 'ללא הפסקה 103FM, גבי גזית, לכנות את הרכב פאנל 'הפטריוטים' המשודרת מדי ערב בערוץ 20, ואיחל להם להיות נכים. גזית אף כינה את שפטל 'השרץ שישדר אחריי'.

לאחר שכינה את הערוץ 'מצ'וקמק' וכינה את המגישים בשלל מילות גנאי (בגינן לא הבאנו את ההקלטה) עבר גזית אחד אחד ואמר: "אני מדבר על חבורת היושבים בערוץ 20 באותה תוכנית הקוראת לעצמה 'הפטריוטים' ולועגים לנכים".

גזית הוסיף ואמר כי "אני רוצה לראות את עירית לינור ואת הראל סג"ל קמים בבוקר כשהם משותקים במרבית גופם והמטפל, עירית לנור, לוקח אותך לשירותים ולמקלחת, מנגב לך את הישבן, רוחץ ומלביש אותך, מאכיל ומסיע אותך לגינה הציבורית לשעה קלה".

"אני רוצה לראות את השרצים האלה של ערוץ 20 מתמודדים עם שיתוק ומחלות איומות. אני רוצה לראות את שפטל מחליף את ארבעת גלגלי מכונית הספורט היוקרתית שלו בכיסא גלגלים ואיתו נוסע לוילה שלו בקיסריה. למען האמת, אני מאחל לכל הפאנל המתועב הזה להפוך לנכים לפחות לשנה, תשכבו במיטה ותנועו בכסא גלגלים".

מערוץ 20 נמסר ל'סרוגים': "אנחנו לא נרד לרמתו הנמוכה של גבי גזית ולא נתייחס לדבריו הנלוזים. בניגוד אליו, אנחנו נאחל למר גזית בריאות ואריכות ימים".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

8 תגובות
הצג את כל התגובות