דיבור נשי, סרוגות, תוכן שיווק

ברביעי הקרוב: ערב מחווה לנשות בנימין

הרצאות, חידושים בתחום הרפואה, מופע בידור מצחיק והכול קרוב לבית, צוות המרכז הרפואי הדסה מגיע לבית אל, עם תכנית מחכימה ומפנקת

ברביעי הקרוב: ערב מחווה לנשות בנימין
  אילוסטרציה - שאטרסטוק

נשות בנימין צעירות, נשים לפני או אחרי לידה – הערב הזה מיועד לכן:

זה כמעט ולא קורה: ערב גדוש ומעניין, הכולל גם מופע בידור מגיע אליכן קרוב לבית: ערב מחווה שמוציא אתכן מתקופת החגים בחזרה אל השגרה המבורכת ובחסות הדסה. צוות המרכז הרפואי מגיע לבית אל, עם תכנית מחכימה, מרתקת ומפנקת.

באירוע לנשים לפני או אחרי לידה, לצד כיבוד והפתעות נוספות, ירצו מומחי הדסה על כל החידושים ואפשרויות הלידה בהר הצופים ובעין כרם. פרופ' שמחה יגל, מנהל אגף נשים ויולדות בהדסה ותושב עפרה בבנימין – יסקור את האפשרויות העומדות כיום בפני אימהות לעתיד ויכריז "בהדסה הולכים על קיסרי רק כשצריך". אלישבע לוין המיילדת הראשית בהדסה הר הצופים תשוחח עם הנשים על הלידה האישית ("ללדת בדרך שלך"), הרב משה קליין, רב המרכז הרפואי הדסה ירצה ויחדש בכל מה שקשור לצרכי האישה שומרת המצוות, וברוריה שרביט תספר על יתרונות מועדון היולדות המשוכלל.

רביעי הקרוב, כ"ח בתשרי (18/10) ב 19:30 באולם פסיפס במרכז בית אל.

בשיאו של הערב, ועוד קודם להגרלה על לילה במלון הדסה בייבי, יופיעו בנות המופע "תשמחי עליי" מופע קומי מוזיקלי ראשון מסוגו, שירגש ויצחיק על נשים, אמהות וילדים. בסיום המופע כאמור, הגרלה ומתנה למשתתפות.

הכניסה חינם, אך מותנת ברישום טלפוני מראש ב 02-6778844

אז אם את מתגוררת בבנימין, לקראת לידה או אחריו, זה הזמן לבוא לשמוע, להתעדכן, לצחוק ולהתרגש (וגם, להביא איתך את השכנה…)

פרופ שמחה יגל – צילום שי אפגין

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

אין תגובות
הצג את כל התגובות