חצופה': השאלה שגרמה למני נפתלי לפוצץ ראיון

מני נפתלי אב הבית לשעבר בבית רה"מ ואחד ממארגני ההפגנות בפ"ת החליט לפוצץ את הראיון שנתן לצמד המגישים גלית דיסטל אטבריאן ודוד ורטהיים, זאת בעקבות האשמות שהטיחה בו השדרנית. "מישהו שלח אותך לבדוק ולשאול את מני נפתלי הבוקר מה קורה עם התיק" 

חצופה': השאלה שגרמה למני נפתלי לפוצץ ראיון
  מני נפתלי (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה ואחד ממובילי ההפגנות בפתח תקווה מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט התראיין הבוקר (שני) בגל"צ אצל צמד המגישים גלית דיסטל אטבריאן ודוד ורטהיים והגיב על החלטת בג"ץ, בה התירו אתמול למשתתפים בהפגנות המשאל, להמשיך להפגין מול בית היועץ המשפטי לממשלה.

בחלקו השני של הראיון התייחסו המגישים להאשמות החמורות נגדו של נפתלי בגין התלונה על הטרדה מינית אותה הגישה אחת מועבדות בית ראש הממשלה שעבדה תחתיו.

נפתלי נשאל על ידי דיסטל אטבריאן שלוש שאלות עליהן ציפתה לתשובה. למה המתלוננת בחרה להמציא את סיפור ההטרדה, מי האדם עליו הוא טוען ששלח את המתלוננת להפליל אותו, ולמה הוא לא מגיש נגד המתלוננת תביעת דיבה אם הכל הבל?

בתגובה ענה נפתלי, כי הוא עלה לדבר על ההפגנות, וכי מישהו שלח את דיסטל אטבריאן להוציא אותו לא בסדר ברדיו ולדבר על ההטרדות.

בהמשך, הגיב נפתלי בתדהמה בסדרת שאלות כנגד המשפט שאמרה המגישה על כך "שהמתלוננת עברה אונס פעמיים": "אונס? את שומעת מה אומרת? את מדברת על אונס שני? מישהו אנס אותה, סליחה? את אומרת שאני אנסתי אותה?"

"הכל לכאורה, לא אנסת אותה", השיבה. אולם גם אחרי שהתנצלה השדרנית וחידדה את החשדות נגדו על מעשים מגונים והטרדה מינית, בחר נפתלי לענות כי  "יש פה משהו מכוון מבחינת המגישה והיא עושה לו את זה כרצח אופי".

כשהשדרנית המשיכה לשאול אותו על העניין, החליט נפתלי בסופו של דבר לנתק את הטלפון ולרדת מהשידור.

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות