לא לוקח סיכון: אלי ישי בהודעה למצביעי 'יחד'

יו"ר מפלגת 'יחד' פרסם הודעה לציבור תומכיו במקביל להשקת אתר ההתפקדות של מפלגת 'יחד', בה הוא מבקש מכל מי שבכוונתו להצביע למפלגה בבחירות הבאות להתפקד למפלגה ובכך הוא יוכל לאמוד את כוחה ואת מספר המצביעים הצפוי לה

לא לוקח סיכון: אלי ישי בהודעה למצביעי 'יחד'
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

יו"ר מפלגת 'יחד', השר לשעבר אלי ישי, פרסם לפני זמן קצר (ראשון) הודעה לציבור תומכיו במקביל להשקת אתר ההתפקדות של מפלגת 'יחד'. בהודעתו מבקש ישי מכל מי שבכוונתו להצביע למפלגה בבחירות הבאות להתפקד למפלגה ובכך הוא יוכל לאמוד את כוחה ואת מספר המצביעים הצפוי לה ובהתאם לנתונים לכלכל את צעדיו הפוליטיים בעתיד.

"בבחירות האחרונות יחד לא עברה את אחוז החסימה. למרות זאת, יחד תרוץ שוב בעז״ה בבחירות הקרובות", כתב ישי: "אני שואל את עצמי, ובוודאי גם אתם שואלים את עצמכם, למה להצביע שוב למפלגה שלא עברה את אחוז החסימה? זו שאלה נכונה וצודקת. לא מספיקות הבטחות על יוזמות חברתיות שנקדם ושמירה על הצביון היהודי והגנה על גבולות הארץ, חובה עלינו להניח את דעת המצביעים הרבים שהקול שלכם ישפיע ושתנועת יחד תהיה חברה בכנסת הבאה ללא צל של ספק".

בשלב הזה עובר ישי לפתרון ואומר כי יש נה דרך להבטיח ש'יחד' תעבור בפעם הבאה את אחוז החסימה: "לפני פחות מ-3 שנים הוקמה תנועת ״יחד״ בהנהגתו של מרן הגאון רבי מאיר מאזוז. באופן חסר תקדים ובפרק זמן קצר בן שלושה חודשים – מיום הקמתה ועד לבחירות – היא סחפה אחריה 126 אלף מצביעים. תסכימו שמדובר בנתון מרשים ואף חסר תקדים. ל״יחד״ חסרו מעט קולות כדי לזכות בייצוג פוליטי בכנסת".

ישי ממשיך ומסביר כי "בכדי להבטיח את נוכחותנו בכנסת הבאה במאת האחוזים בעז"ה החלטנו להיערך מבעוד מועד. על מנת שנוכל לקדם חקיקה ברוח ״יחד״, לחסום יוזמות מסוכנות לבטחון אזרחי ישראל, למנוע פגיעה בהרתעה, להאבק בסכנות דמוגרפיות, ובכדי לדאוג לתקציבים עבור מה שיחד מאמינה בו – רווחה, עולם התורה, וארץ ישראל השלמה, אנחנו חייבים שתהיו איתנו".

"אחרי הקדנציה הנוכחית, בה חסרונה של 'יחד' בכנסת הורגש ועודנו מורגש, כולנו מבינים היטב שבלי יחד, הרפיסות מול הטרור תימשך, הקפאת הבניה, הויתורים לרפורמים, חילולי השבת והשחיתות שפשתה בכל חלקה טובה יימשכו גם הם. אני חש את האהבה שלכם ואת האמונה בצדקת הדרך ובהוראת רבינו ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז שליט״א אנחנו ממשיכים כאמור בכל הכח. "הפעם אנחנו הולכים לעשות את זה יחד – אבל עם בטחון מלא בעז״ה. לא ניקח סיכונים. הפעם כשנצביע נדע בוודאות שאנחנו בפנים".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

17 תגובות
הצג את כל התגובות