מצמרר:החולצה שהמשפחה הדפיסה לסבא שנרצח

תושב היישוב אלקנה, ראובן שמרלינג, שנרצח במחסן בכפר קאסם, היה אמור לחגוג היום את יום הולדתו ה- 70. בני משפחתו של שמרלינג, שהתארחו בביתו בחג הכינו לו לרגל המאורע חולצה עם הדפס מיוחד

מצמרר:החולצה שהמשפחה הדפיסה לסבא שנרצח

תושב היישוב אלקנה, ראובן שמרלינג, שנרצח אמש (רביעי) במחסן בכפר קאסם, היה אמור לחגוג היום את יום הולדתו ה- 70. בני משפחתו של שמרלינג, שהתארחו בביתו בחג הכינו לו לרגל המאורע חולצה עם הדפס מיוחד. על החולצה נכתב: "סימן שאתה צעיר. חוגגים 70 לסבא מוטי (הכינוי של שמרלינג; ג"ע).

בתוך כך, לפני זמן קצר פורסמו מועד הלוויה והשבעה בבית משפחת שמרלינג. בהודעה שפורסמה מטעם היישוב נכתב, בין היתר: "ראש המועצה, חברי המועצה , עובדיה וכל בית אלקנה משתתפים בצערם של: חנה שמרלינג, שירי ואלי ברנד וב"ב, עידית והוד בצר וב"ב, יונית ויעקובי צפריר וב"ב, שי וחני שמרלינג וב"ב, רחל ויוסי קורצמן וב"ב, על מות הבעל, האב, הסב והאח ראובן (זרח) שמרלינג הי"ד תושב אלקנה המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד".

ראובן שמרלינג

עוד נכתב כי "הלוויה תתקיים מחר, יום שישי, ט"ז תשרי, 6/10/17, בשעה 13:45, מבית הכנסת 'מורשת יהודית' אלקנה ומשם לבית העלמין באלקנה".

בנוסף, החל ממוצאי שמחת תורה, ישבו בני המשפחה שבעה בבית משפחת שמרלינג רח' חבצלת השרון 20 אלקנה.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות