קורע לב: לפני החג: יהודה גליק טלטל את הרשת

יהודה גליק פרסם לקראת כניסת החג פוסט מטלטל בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא הגיע את געגועיו לרעייתו, יפי, המאושפזת בימים אלה במצב קשה מאוד בבית החולים בעקבות אירוע מוחי בו לקתה לפני מספר שבועות, וטלטל את הרשת

קורע לב: לפני החג: יהודה גליק טלטל את הרשת
  (צילום מסך)

חבר הכנסת יהודה גליק (הליכוד) פרסם לקראת כניסת החג פוסט מטלטל בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא הגיע את געגועיו לרעייתו, יפי, המאושפזת בימים אלה במצב קשה מאוד בבית החולים בעקבות אירוע מוחי בו לקתה לפני מספר שבועות, וטלטל את הרשת.

"ערב השנה החדשה. ערב ימי החג. והלב קרוע מגעגוע", כתב גליק. "שלושה חודשים שאת לא עונה לי. לימדת אותי שאין מצב שלא עונים לבן הזוג. לימדת אותי להקשיב. לימדת אותי להגיד תודה. לימדת אותי להחמיא. לימדת אותי חשיבותם של מילים. לימדת אותי חשיבותה של הקדשה למתנה. לימדת אותי מהי תפילה מהלב".

גליק המשיך לכתוב בכאב והוסיף: "יפיל'י יקרה, אני בטוח שאת שומעת אותנו. אני יודע שאת ממשיכה את השיחות הפנימיות שלך עם ריבונו של עולם.  אנחנו מנסים להכין חג בלעדייך. לשטוף כלים, לכבס, לגהץ, לבשל, לסדר שולחן. אבל את חסרה לנו בכל רגע ורגע".

"אין מי שיתקשר ביום שישי לכל האלמנות להגיד שבת שלום, בהכנות לחג וליום הדין, בדיונים עם איזה מחזור כדאי להתפלל השנה, בהכנות לחתונה של שלמה, בהתלבטויות החינוכיות האינסופיות עם כל אחד ואחת מילדינו אהובנו".


"בשוכבי בלילות לבד בגעגוע לחיבוק, בשולחן שבת לבד, בטיולים בגינה שאת אוהבת לבד. אין מי שיקבל את היסמין שאני קוטף בגינה. אין מי שיעיר על גרביים בסלון. אין מי שיטפל בכל הניירת המצטברת. אין מי שיעיר על פוליטיקה ורכילות בשולחן שבת. אין עם מי לחלוק חוויות של ימים עמוסים בפגישות. אין מי שיגיד לי מה חשוב להגיד לכל אחד ואחת".

"כן", הוסיף גליק, "אנחנו עטופים בחום ואהבה בלי סוף מהמשפחה המורחבת מהחברים והחברות האוהבות שלך מהילדים המדהימים שלנו מהיישוב הנפלא עתניאל. אבל זה לא זה. לצערי הרופאים והמטפלים מנסים לשכנע אותנו להשלים עם מר גורלנו אבל הלב מסרב".

גליק חתם את דבריו בברכה: מאחל לנו שנה של ישועות שנה שה' יורנו מדרכיו. יאיר לנו ויושיענו מכל צר וישפיע שפע אורה וברכה על כל משפחתנו אהובינו עמנו ארצנו . תכלה שנה וקללותיה. תחל שנה וברכותיה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

6 תגובות
הצג את כל התגובות