אריאל זילבר על אסי עזר: "שנינו נגד הפרומו הזה"

לאחר שפרסם שבכוונתו לתבוע את קשת על השימוש בשירו, הזמר אריאל זילבר מגיב לסירובו של המנחה אסי עזר להשתתף בקליפ הפרומו לצד חבריו עקב השימוש בשירו

אריאל זילבר על אסי עזר: ''שנינו נגד הפרומו הזה''
  'שנינו נגד' (צילום: זילבר- אביר סולטן/ פלאש 90| אסי - מתוך אינסטגרם assiazar@)

מרוב שכל תשומת הלב על הפרומו החדש של 'קשת', הופנתה לתביעה של אריאל זילבר נגדם. כמעט ואף אחד לא עשה עניין מיוחד מהעדרו של המנחה הבולט בקשת-אסי עזר שסירב להשתתף בפרומו הרשמי לכבוד פיצול הערוץ, מהסיבה שהשיר שנבחר לו הוא של זילבר.

הזמר אריאל זילבר שכבר מתורגל לחרם של אמנים שלא מסכימים עם דעותיו לא חדש לו, לא התרגש יותר מידי מהסירוב של עזר להצטרף לזמר עם שלל חבריו לערוץ. והגיב אמש ברדיו 103FM: "זה מצחיק אותי, אני נגדו והוא נגדי וזה בסדר מבחינתי. מותר לו, מי שלא סובל את הדעות שלי גם לא אוהב אותי. שנינו נגד הפרומו הזה. אני הולך לתבוע את 'קשת' ולבקש לאסור את שידור הפרומו הזה. לאחר מכן נראה מה הלאה".

בנוסף לכך הוסיף זילבר בראיון לתכנית הרדיו על לקיחת שירו 'חלום': "לא ידעתי שזה הופך להיות פרומו של 'קשת'. אני מתנגד ל'קשת' לתפיסה שלהם. הם שונאי ישראל, אני לא אוהב אותם ולא רוצה שום קשר איתם. הם תמיד מלכלכים על ישראל ואני מתרחק מהם ולא מדבר איתם. גם קשת, גם רשת וגם ערוץ 10 פסולים בעיני, אני כבר הרבה זמן אני לא מופיע אצלם".

מקשת טרם נמסר תגובה בעניין.

 

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

2 תגובות
הצג את כל התגובות