יאיר נתניהו שיתף קריקטורה והטריף את השמאל

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה שיתף בפייסבוק קריקטורה בעלת סממנים אנטישמיים תחת הכותרת "שרשרת המזון" בה מוזכר גם ברק ואלדד יניב, בשמאל דורשים מהאבא לגנות

יאיר נתניהו שיתף קריקטורה והטריף את השמאל
  משמאל יאיר נתניהו (הדס פרוש/פלאש90)

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה שוב מעורר סערה תקשורתית, הפעם כששיתף בדף הפייסבוק שלו קריקטורה בעלת טעם רע מאוד.

נתניהו הבן פרסם אתמול (ו') קריקטורה תחת הכותרת "שרשרת המזון" נראה המיליארדר היהודי-הונגרי ג'ורג' סורוס, לצד איש-לטאה ודמות נוספת. לצדם, בהמשך "שרשרת המזון", נראים ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק כששטר לצדו, וכן שניים ממארגני המחאה הקבועה בפתח תקווה – אלדד יניב ומני נפתלי (שמשמש גם עד בתיק המעונות), כשלצדו "חמגשיות".

פעיל הימין הקיצוני בארצות הברית דיוויד דיוק, שמוכר כמכחיש שואה ובעבר שימש כמנהיג הקו קלוקס קלאן (KKK), צייץ כי "בנו של נתניהו פרסם פוסט המרמז כי סורוס שולט בעולם"

בשמאל דורשים למחוק ולגנות

בשמאל נכנסו לאטרף בעקבות הפוסט של נתניהו הבן. ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג הגיב: ""כל יהודי צריך לחוש חלחלה ובושה מכך שקריטורה סטייל דר שטירמר יצאה ממעון ראש הממשלה הישראלי ומקבלת חיבוק מגדול האנטישמים. למחוק, להתנצל ולגנות!"

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק צייץ בתגובה: "זה מה שהילד שומע בבית? מה זה, גנטיקה או מחלת רוח עצמונית? לא משנה. בכל מקרה כדאי מאוד שנממן לו פסיכיאטר, ולא אבטחה ונהג צמוד".

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי צייץ: "יום עצוב במיוחד לכל עם ישראל, כשמבית ראש הממשלה של מדינת היהודים יוצאת קריקטורה שראש ה-KKK מסכים לה".

מלשכת ראש הממשלה טרם נתקבלה תגובה לדברים

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

10 תגובות
הצג את כל התגובות