מצד אחד- הכי ותיק; מצד שני- הכי חדיש: מלון כינר חודש ושודרג. בשבילכם

הנופשים החרדים השוהים במלון כינר המתחדש בימים אלו, נהנים משפע קולינרי, טעים עשיר ויוקרתי, מפעילויות ומגוונות ומאווירה שרק המלון הותיק ביותר ועם זאת החדיש ביותר יודע להעניק

מצד אחד- הכי ותיק; מצד שני- הכי חדיש: מלון כינר חודש ושודרג. בשבילכם

ימי חופשת הקיץ של הבין הזמנים בעיצומם, ואת המבינים בציבור החרדי שמחפשים לשלב בין כשרות והידור לשפע חוויות והנאה, תמצאו בימים אלו נופשים ונהנים במלון 'כינר – גליל' שחידש את פניו בקיץ האחרון, והוסיף ושדרג לטובת הנופשים עוד מגוון עצום של אטרקציות וחווית לכל המשפחה. הנופשים הרבים הקיץ בכינר, קיבלו את החופשה שאין דומה לה: אירוח ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מודל ייחודי ומותאם למגזר החרדי וירידה לפרטים הקטנים ביותר ע"מ להבטיח לאורחי המלון, חופשה כשרה ומושלמת ביותר.

האורחים במלון 'כינר' זוכים לקבל יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי, שמעניק שהות מהנה ומושלמת ביותר. ההורים והמבוגרים נופשים בצורה אמתית ביותר במלון – מקבלים שעות של מרגוע ושקט בחדרי המלון המפוארים והמאובזרים אל מול ים הכנרת, וכן זוכים להעשיר בידע ועניין בתכניות והרצאות מרתקות.

לעומתם, הילדים מכל הגילאים, נהנים במלון 'כינר' משפע אדיר ומגוון של אטרקציות שממלא את יומם מהרגע היקיצה עד שעת הלילה המאוחרת. בלו"ז הצפוף והעמוס בתוכניות לכל ימי החופש הגדול, ניתן למצוא לילדים: סדנאות יצירה במשחקיה מאובזרת ורחבה, משחקים אינטראקטיביים, תיאטרון בובות, סדנאות יצירה ופיסול, סדנת בלונים, מופע אש, ג'אגלינג, להטוטים ואקרובטיקה, מופע מוסיקה אותנטית בכלים מיוחדים, סימולטורים ומשחקי מולטימדיה, ספורט אתגרי, מתקני לונה פארק, מתנפחים, סדנת זהירות בדרכים, בינגו נושא פרסים, סדנת מתופפים, ועוד. בבמה המרכזית, נהנים הילדים משלל הופעות ומיצגי פעלולים, קרקס אפריקאי, מופע קסמים, מופע חיות, קיר טיפוס, אומגה וחץ וקשת, פינת ליטוף ורכיבה על סוסי פוני וחמורים.

להצלחת החופשה במלון 'כינר', החוויה הקולינרית העשירה, חדרי המלון המפוארים ושפע האטרקציות, קדם תכנון מוקדם ומקיף של צוות הנהלת המלון כבר חודשים רבים. לימי בין הזמנים, נבחר צוות ענק ומקצועי שמעמיד לרשות האורחים את כל הנדרש בכל שעות היממה. אורחי 'כינר' זוכים כי לצד בתי הכנסת, אוצר הספרים ובית המדרש, יש גם בתוככי המלון מקווה מפואר ויוקרתי.

הנופשים החרדים השוהים במלון כינר בימים אלו, נהנים גם משפע קולינרי, טעים עשיר ויוקרתי שיוצא בכל אחת מהארוחות לציבור האורחים, והוא המדוקדק והמהודר ביותר. כל תהליך הייצור, הבישול והאפייה של מטעמי המלון, נמצאים תחת פיקוח הלכתי מהודר וצמוד. כמו כן, יצוין, כי בפרויקט הקיץ של השנה, מלון כינר שם דגש מיוחד ורחב על שירותי הניקון והאחזקה בכל מרחבי המלון, כאשר למרות שפע הפעילות והאטרקציות, כלום בתחושת הניקון ואווירת הנעימות של האורחים, לא נפגע. אם גם אתם חפצים ליהנות בצורה המושלמת והעוצמתית ביותר יחד עם ילדיכם, מבלי להתפשר על כלום בהלכה, לזכות לסביבה תורנית ולקבל את האוכל ברמת הכשרות הגבוהה ביותר, מלון 'כינר גליל' ממשיך בתכניות הקיץ גם בשבועות הקרובים.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

אין תגובות
הצג את כל התגובות