הלם בבאר שבע: שוורים הסתובבו חופשי ברחוב. צפו

תושבי שכונת פלח 6 בבאר שבע, נחרדו לגלות ביום שישי האחרון, קבוצת שוורים מסתובבים חופשי באמצע הכביש ואפילו בחצר שלהם ולועסים להנאתם מהדשה. צפו בתיעוד המטריד 

הלם בבאר שבע: שוורים הסתובבו חופשי ברחוב. צפו
  (צילום מתוך יוטיוב)

אורחים בלתי רצויים הגיעו לבקר ביום שישי האחרון את תושבי באר שבע, בעוד שהם הולכים להנאתם בכיכרות ובכבישים בעיר ואף מגיעים לאכול גם מהדשה של חצרות השכנים.

התושבים המבוהלים שהבחינו בקבוצת השוורים המסתובבים באופן חופשי בחצרם, מיהרו להזעיק את עזרת המשטרה "היומנאית חשבה שאנחנו הוזים, אבל אחר כך הבינו שמדובר במקרה אמיתי" סיפרה התושבת רעות ברדה שנתקלה בשור בחצר שלה ל'מאקו' "לאחר חצי שעה הגיעו שלוש ניידות עם שוטרים ועובדי המחלקה הווטרינרית בעירייה שלקחו את השור מהמקום. אחלה מופע היה לנו בליל שבת".

 

גם התושב אריאל בוארון, שנהג במכוניתו הבחין בקבוצת שוורים המחסלים את הדשא בכיכר ומסכנים את חיי הנהגים "זה נראה מצחיק, שוורים בתוך שכונה. זה היה פחד אלוהים. נהגתי במכונית ליד הכיכר, פתאום שני שוורים יצאו לי. זה יכול היה להסתיים באסון. אתה יודע מה זה להיתקל בשור? מזל שהצלחתי לנסוע באיטיות ולחמוק מהעדר הזה". סיפר למאקו.

כרגע עדין לא ידוע בוודאות מהיכן בדיוק הגיעו השוורים, אך ההערכה היא שכנראה ברחו מעדר השייך ככל הנראה לאחר מתושבי הכפר הבדואי הסמוך כדי להשביע את רעבונם במעט דשא.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

תגובה 1
הצג את כל התגובות