בנט: "אני המועמד המוביל להחליף את נתניהו"

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, מרוצה מהסקרים שהתפרסמו בשבועות האחרונים, ואומר כי המועמד המוביל בקרב מצביעי הימין להחליף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו

בנט: "אני המועמד המוביל להחליף את נתניהו"
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, מרוצה מהסקרים שהתפרסמו בשבועות האחרונים, ואומר כי המועמד המוביל בקרב מצביעי הימין להחליף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, באם האחרון יאלץ להגיש את התפטרותו בעקבות החקירות נגדו שצפויות להתחדש בימים הקרובים, ובעקבות הסכם עד המדינה שנחתם עם ארי הרו, ראש הסגל לשעבר בבית ראש הממשלה.

בראיון ל'כאן ב", אמר בנט כי "אנחנו מתחזקים בסקרים. בחמישה סקרים שנערכו בשבוע האחרון אנחנו בהתחזקות. בכל הסקרים בקרב הימין בחרו בי למצב של היום שאחרי נתניהו".

"לא באנו בשביל הסקרים", סייג בנט את דבריו, והוסיף כי "יש חשיבות ליציבות הממשלה".

בנט התייחס גם להפגנות הנערכות מדי שבוע מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט בפתח תקווה ואמר כי הן חוקיות אך לא לגיטימיות. "זה נועד להשפיע על היועץ המשפטי. אף אחד לא רוצה שהוא יקבל הכרעות לפי עוצמת ההפגנות. כולנו רוצים שההכרעות תתקבלנה לפני הנתונים".

בנט התייחס גם לקריאות לכיוונו של נתניהו להודיע על פרישה מתפקידו ואמר כי "האם נתניהו יכול להמשיך בתפקידו? החוק אומר שהוא לא חייב להתפטר. ההיגיון הוא לא לתת לאדם אחד להוביל את מדינת ישראל לקלפי – במקרה הזה היועץ המשפטי", אמר.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

7 תגובות
הצג את כל התגובות