צפו: דפני ליף נאמה בהפגנה והותירה את השמאל בהלם

הפעילה החברתית דפני ליף, שהתפרסמה לפני מספר שנים בעקבות מחאת האוהלים, הגיעה להפגנה מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, ונשאה נאום שהשמאל ירצה לשכוח


הפעילה החברתית דפני ליף, שהתפרסמה לפני מספר שנים בעקבות מחאת האוהלים, הגיעה אמש (מוצ"ש) להפגנה מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, ונשאה נאום שהשמאל ירצה לשכוח.

ליף, שרואה בהפגנות נגד מנדלבליט הפגנות נגד נתניהו ולא נגד הליכוד, תקפה את הפעיל הפוליטי אלדד יניב, ואמרה לו: "אני מכבדת אותך, אבל לא אעמוד על במה שבה אתה נואם כאילו אתה מוביל את הדבר הזה. אתה היית חלק מהשיטה הזו שנים. אני מוותרת על הכבוד". היא פנתה לקהל והוסיפה: "גם אם לא נעים להגיד את זה, אני רוצה שאתם תהיו הדוברים בהפגנות האלה".

ליף המשיכה בדבריה לנוכחים ואמרה: "אני מבקשת לדבר אליכם בתור מה שאתם – אזרחים מודאגים ואינטליגנטים. אני מבקשת מכם אנא תהיו קשובים: אני לא באתי לכאן על מנת להפיל את נתניהו אני לא באתי לכן כי אני שונאת את הליכוד. אני לא רוצה להיתמם – אני לא באתי לכאן כדי להכתיר מנהיגות חדשה למפלגת העבודה. הבמה הזאת לא שייכת לכל מיני אנשים שהיו שם".

ליף ביקשה להתנער מהצביעות ותהתה מדוע אף אחד לא מדבר על השחיתויות שהיו בתקופת מפא"י: "הדור שלי התעורר לפני שנים, וממשיך להתעורר, והוא מודאג מהשחיתויות שהיו כאן מקום המדינה ועד היום. "מה עם פרשת חטיפת הילדים? זה חטיפה וזה גניבה. ומה עם השלטון מפא"י והמנהיגים שהיו לפני כן? ומה עם כל האנשים שנמצאים בסביבת נתניהו וסותמים עכשיו כי הם מפחדים שעוד שנייה יגיעו אליהם. כל אחד מפחד שזה יפגע לו בבית. האמת לא יכולה להיות דבר יחסי היא לא דבר יחסי לבמה הזו כרגע אין ערך אם אנחנו צועקים לאחד וסותמים לאחר".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

9 תגובות
הצג את כל התגובות